Size Uygun Dijital Çözümler

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

İzOnay, İzimza
İzOnay, İzimza

Web üzerinde çalışan doküman imzalama platformlarımız bulunmaktadır. Bu platformlar aracılığı ile dokümanlar e- imza veya mobil imza aracılığı ile hukuki geçerli belgelere dönüştürülerek, doküman sürecinin digital ortamda yürütülmesini sağlamaktadır. Ürünlerimiz sektör bağımsız olarak tüm firmalarda kullanılabilmektedir. Kurumlar imza süreçlerini kurum için imza akışlarına göre yönetmek isterlerse İzonay, sadece dokümana imza atılıp karşı tarafa iletimi sağlanacak ise izimza ürünümüzü konumlamaktayız. Bu sebepler ile çözümlerin kobi segmentinde her tip müşteriye hitap edebileceğini düşünmekteyiz.


Uygulamalarımız üzerinde dosyalar kamu kurumlarının isterlerine uygun olarak elektronik yazışma paketine dönüştürülebilir ve Kayıtlı elektronik posta ile karşı tarafa iletimi de gerçekleştirilmektedir.

İlaveten uygulamarımız üzerinden banka talimatlarının da elektronik ortamda bankalara iletimi yapılabilmektedir.

Hedefimiz; müşterilerimizin tüm ıslak imza süreçlerini digital e aktarabilmesini sağlamak. Uygulamalarımızda şu an resmi kurum yazışmaları, banka talimatları, noter v.b. işlemler yapılabilmektedir.

İzometri Bilişim Hiz. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Bu ürün/hizmet ile ilgili bağlantıyı görmek için Akıllı KOBİ'ye üye olabilirsiniz veya üye girişi yapabilirsiniz.

Diğer Genel Yardımcı Yazılımlar Çözümleri

Akıllı Kobi

Diğer Tarım ve Hayvancılık Çözümleri

Akıllı Kobi