Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Mobildev İletişim Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş.

Ürünlerimizi Kullanarak Gelirinizi Artırın Mobildev’in geliştirdiği katma değerli servisler, müşteri deneyimi sürecinizdeki tüm önemli noktaları iyileştirerek firma gelirinizin artmasını ve izinli veri tabanınızın büyümesini sağlar.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

KVKK ve ETK'na Uyum Kapsamında Açık Rıza Yönetimi

ETK ve KVK kanunlarına uygun olarak veri işleme ve/veya ticari iletişim izni almak zorunludur. İzinlerin kaydedilmesi ve başta İYS olmak üzere firmaların kullandıkları diğer veri tabanları ile senkronize edilmesi gerekmektedir. İhtiyaca yönelik farklı izin süreçleri kurgulanabilmelidir. İzin iptal talepleri toplanmalı ve işlenmelidir. Olası şikayetlerde ispat yükümlülükleri yerine getirilmelidir. İVT (İzinli Veri Tabanı) tam da bu sorununuza çözüm olarak geliştirildi. İVT (İzinli Veri Tabanı) ile kanunlara uygun şekilde markanızla doğrudan ilgili ve kampanyalarınızdan haberdar olmak isteyen kişilerin izinlerini toplayabilir ve bu sayede veri tabanınızı sürekli yeni veriler ekleyerek büyütebilirsiniz. İzinli veri yönetimi servisinin hedefi, kişisel verilerin saklandığı tüm veri tabanlarınıza entegre olarak, veri tabanınızı tekilleştirmek, büyütmek ve yönetmektir.

İYS'ye Uyum ve İzinli İletişim Adresi Aktarımı

6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun'un 4 Ocak 2020 de çıkan yeni yönetmeliği ile birlikte firmalar kişilerinden topladıkları tüm iletişim izinlerini İleti Yönetim Sistemi İYS 'ye aktarmazlarsa, firmalar kişilerine kampanyalarını duyuramayacak, SMS gönderemeyecek ve gelir kaybı yaşayacaktır. 1 Haziran 2021'den itibaren yeni alınan izinlerin 3 iş günü içinde İYS'ye aktarılması gerekir. Firmanızın kişileriyle ticari iletişimine devam edebilmesi ve olası cezalardan korunması için İYS ileti yönetim sistemine uyumlu hale getirmeniz gerekmektedir. Mobildev İVT Lite ürünü ile tüm izinli iletişim adreslerinizi İYS’ye tek noktadan aktarabilirsiniz; kişilerinizin izinlerini ve ret bildirimlerini sorgulayabilir ve böylece kişilerinizle iletişiminizi kesintisiz devam ettirerek kampanyalarınızı duyurabilir ve gelirinizi artırabilirsiniz.

SMS ile Pazarlama Çözümleri

Kişilerinizle SMS yoluyla iletişim kurarken, dakikalar içinde onlara ulaşmanız ve mesajınızın iletildiğinden emin olmanız gerekir. Herhangi bir cezai yaptırımla karşılaşmamak için ETK’ya uyumlu olarak mesajlarınızı iletmelisiniz. Birden fazla operatörle çalışmanız gerekebilir. Çalıştığınız operatörü değiştirmek zorunda kalabilirsiniz, bu durumda raporların ve iletişim geçmişinizin bütünlüğünü korumalısınız. SMS Marketing Suite ile SMS pazarlama (toplu SMS, toplu MMS, OTP) deneyiminizi A'dan Z'ye zenginleştirerek, SMS kanalını daha verimli kullanıp hızlı bir şekilde dönüşümlerinizi artırın. Mobildev’in tüm operatörleri kapsayan alt yapısı sayesinde, SMS Marketing Suite ile, istediğin operatörle herhangi bir sınırlamaya takılmadan SMS ile pazarlamaya başlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Ürünlerimiz

Akıllı Kobi
SMS Marketing Suite

Daha fazla bilgi