Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

TVT Elektrik Elektronik Bilgisayar İnşaat İthalat İhracat Turizm Tic. ve San. Ltd. Şti

Firmamız 2006 yılında ticari faaliyetine başlamış 2010 yılından bu yana da Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı ve Yetkili Satıcısı olarak hizmet vermektedir. Profesyonel kadromuz, kurumlara özel çözümler sunmaktadır. Dönüşüm süreçlerinizde TVT ekibi, kurumunuzla iş birliği yapma ve size özel çözümler üretme konusunda tüm deneyimi ile hizmetinizdedir.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Yazılım Çözümleri

İşletmenizin ihtiyacı olan profesyonel yazılımlar için çözümler üreterek teknolojik dönüşümünüze katkı sağlıyor, işinize katkı sağlıyoruz.

IT Çözümleri

Günümüzde bir kurumun vazgeçilmez ihtiyacı haline gelen IT çözümleri için sizlere destek olmak için sabırsızlanıyoruz. Kurumuzun ihtiyacı olabilecek sunucu, depolama, siber güvenlik, KVKK uyumluluğu, 5651 Kayıt yükümlükleri ve daha bir çok hizmeti kapsayan geniş bir IT çözümü üretiyoruz. Sağlamış olduğumuz geniş hizmet yelpazesi hakkında detaylı bilgi almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Servis Çözümleri

Kurumumuz Apple ürünlerinin tamamına yetkili servis sağlayıcısı hizmeti vermektedir. Apple cihazlarınızın ömrünü uzatmak ve teknik destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.