Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

WorqCompany Finansal Danışmanlık A.Ş.

Şirketiniz için, kontrol ve denetimi kolaylaştıran, düşük maliyetli finansal yönetim çözümlerini içeren fintech tabanlı tüm hizmetlerimizi dijital çözümlerimiz altında bulabilir ve platformumuza üye olduğunuzda kullanmaya başlayabilirsiniz.
WorqCompany Finansal Danışmanlık A.Ş.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Şirket Kuruluşu ve Taşıma

Fikrinizi işe dönüştürün! WorqCompany ile şirket kurmak daha hızlı, daha kolay ve daha güvenilir. Üstelik tescil ve ilan masraflarınız bizden! Stopaj vergisi ödemeyin. İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir'de uygun fiyat avantajıyla şirket adresiniz olsun. Evrak süreçlerinizi dilerseniz kurye ile tamamlayalım, sanal ofis üyeliğinizi dilediğiniz an dilediğiniz yerden başlatın. Prestijli lokasyonlarda olan adresiniz ile müşteriniz üzerinde güçlü bir ilk izlenim bırakın.

e-Dönüşüm

WorqCompany ile e-Dönüşüm başvurunuzu hızlıca tamamlayarak faturalarınızı kolayca oluşturun. Faturanız anında müşterinize ulaşarak tahsilatlarınızı hızlandırın ve kargo maliyetinizi azaltın. Kağıt fatura veya defter bastırmanıza gerek kalmadığı gibi onları saklama derdinden de kurtulun.

Finansal Sağlık Analizi ve Raporlama

Şirketinizin operasyonlarını yürütürken finansal sağlığını WorqFinance ile takip edebilir, ödemeler dengesinde ve nakit akışında karşılaşabileceğiniz muhtemel riskleri erkenden fark ederek tedbir alabilirsiniz. Muhasebecinizden gelen finansal raporları finansal sağlık analizlerimizle anlamlandırıp WorqFinance uygulamamızda kullanımınıza sunuyoruz. Böylece finansal durumunuzu periyodik olarak takip edebilirsiniz.

Dijital Tahsilat

Mobil POS ile, online tahsilat seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Tahsilatlarınız anlaşmalı ödeme aracı şirketimizle size sunulur.

Ofis Çözümleri

Sanal Ofis Prestijli bir lokasyonda, stopaj ödemeden, WorqCompany ekosistemi içinde çalışma, eğitim, etkinlik ve diğer şirketlerle iş ortaklığı geliştirmek gibi avantajlara sahip olabileceğiniz modelimiz ile yasal adres sahibi olun! CoWorking Ortak çalışma alanımızı kullanarak WorqCompany ekosistemi içinde çalışma, eğitim, etkinlik ve diğer şirketlerle iş ortaklığı geliştirmek gibi avantajlara sahip olabileceğiniz modelimiz ile WorqCompany’nin hızla gelişen topluluğuna katılın. Hazır Ofis 4-6 kişilik ekiplere göre tasarlanmış odalarımızla, özel ofis ihtiyaçlarınız için de kurumsal çözümler sunuyoruz. ------------------- - Yasal tebligat adresi - Posta karşılama hizmetleri - İdari giderler - Ödeme Aracılığı Hizmetleri - Kredi kartından ödeme alma - SMS ile link göndererek ödeme alma - Cep Telefonu üzerinden ödeme alma - Toplantı odası kullanımlarında %40 indirim - Etkinlikler ve indirimli eğitimler

WorqCompany

Platformumuz sayesinde, şirketinizi kurarken ve yönetirken ihtiyacınız olabilecek tüm hizmetlere ulaşabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilecek Ürünlerimiz

Akıllı Kobi
WorqFinance

Şirketinizin operasyonlarını yürütürken finansal sağlığını WorqFinance ile takip edebilir, ödemeler dengesinde ve nakit akışında karşılaşabileceğin...

Daha fazla bilgi

Bu Alanda Faaliyet Gösteren Diğer Firmalar

Akıllı Kobi