Size Uygun Dijital Çözümler

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Faprika E-Ticaret

Güçlü SEO uyumu, geliştirilebilir altyapı, trafik sorunu olmayan e-ticaret paketleri, düşük banka komisyonları ve çok daha fazlası ile markanızı dijital dünyaya taşımanıza yardımcı olan Faprika, hedeflerinize en hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Sunduğu e-ticaret çözümleri ile birlikte markanızın sınırlarını aşarak tüm dünyayı hedef kitleniz haline getirmenize olanak sağlayan markamız, birden fazla yenilikçi özelliği ile sektörün trendlerini belirleyen entegre çözümler sunuyor.

  • Yüksek Hızlı Gelişmiş E-Ticaret
  • Pazaryeri Entegrasyonları
  • ERP Entegrasyonları
  • E-Fatura Entegrasyonu

Faprika ile Gücünüzü Ortaya Çıkarın

Temel SEO çalışmalarıyla bile arama motorlarında öne çıkabileceğiniz aktif bir e-ticaret altyapı hizmeti sunan Faprika ile gücünüzü ortaya çıkarın. Entegre çalışan servislerimiz sayesinde sizin için 7 gün 24 saat çalışan bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Yorulmayan, şikayet etmeyen, yemek dahi yemeden çalışan web siteniz, siz uyusanız dahi müşteri temsilciniz olarak görev alarak markanızın değerini ve satışlarınızın artmasını sağlayacaktır. Ara firmalardan alacağınız tüm servisleri yönetim panelinizden yönetmenize olanak sağlayan paketlerimiz sayesinde e-ticaret çözümlerimizden kusursuz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

E-Ticarette Sınır Tanımıyoruz

E-ticarette sınır tanımayan anlaşımız ile hizmet veriyor, sabit bir yazılım yerine, değişen ihtiyaçlara yönelik olarak geliştirilen bir altyapı sunuyoruz. Güçlü sunucu altyapıları ile oluşturduğumuz e-ticaret sitelerinde trafik sorunu olmadan, güvenle işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ödeme sistemleri ve Banka iş ortaklıklarımız aracılığı ile düşük banka komisyonlarına sahip olabileceğiniz Faprika’da sektördeki tecrübemizi işinizi geliştirmeniz adına kullanıyoruz. Beklentilerinizin ötesinde verdiğimiz kusursuz hizmetlerimiz ile sunduğumuz profesyonel çözümler, zamanın ötesinde projeler geliştirmeniz için uygun ortamı hazırlıyor. 

Faprika’nın Etkisi Altına Girin, Kârlı Çıkın

Yurt içi ve yurt dışında bulunan tüm markalar için sunduğumuz yenilikçi e-ticaret çözümleri ile teknoloji odaklı çözümlere imzamızı atıyoruz. Daima en iyiyi ve en iyiyi sunma hedefi ile çıktığımız yolda bugün bizi tercih eden yüzlerce danışanımızın markasını geliştirmede en büyük yardımcı olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Sadece e-ticaret değil, e-ihracat için de sunduğumuz çözümlerle farkımızı ortaya koyuyoruz. Siz de markanıza güveniyor ve e-ticarette yenilikçi çözümler arıyorsanız sizi Faprika’nın gücünden faydalanmaya davet ediyoruz.

1

Pazaryeri Entegrasyonları

Trendyol

HepsiBurada 

N11 

Çiçeksepeti 

Modanisa 

Morhipo  

Flo  

2

ERP Entegrasyonları

Nebim V3  

NetKasam

Logo

Netsis

Korgün

SAP

Mikro

3

POS Entegrasyonları

PayTr

İyzico

Paratika

Param Pos

Payu

Sipay

MSU

4

Kargo Entegrasyonları

Aras Kargo

Yurtiçi 

MNG

Sürat Kargo 

UPS

BY Express

Asil Kargo 

Aksay Kargo

Kargoİst Kargo 

Ofis Kargo

Carrtell Kargo 

İNOVABİL TEKNOLOJİ SAN. VE TİC. A.Ş.

Bu ürün/hizmet ile ilgili bağlantıyı görmek için Akıllı KOBİ'ye üye olabilirsiniz veya üye girişi yapabilirsiniz.

Diğer E-Ticaret Çözümleri

Akıllı Kobi

Diğer Bilgi ve İletişim Çözümleri

Akıllı Kobi