Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

11Sight

11Sight, tek tıkla başlatılabilen görüntülü, sesli ve yazılı görüşme platformudur. Şirketlerin, dijital kanallardan gelen müşterilerine birebir hizmet verebilmesi için geliştirilmiştir. Tek tıkla, tüm cihazlardan, uygulama indirmeden başlatılan; görüntülü, sesli, yazılı görüşmeler sayesinde şirketlerin müşteri edinimi kolaylaşır, dijital dönüşümü hızlanır. Görüntülü görüşme ile şirkete olan güvenin 3 kat, dönüşüm oranının ise 2 kat arttığı gözlemlenmiştir.
11Sight
11Sight
11Sight
11Sight
11Sight

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Tek Tıkla Görüntülü Görüşme Hizmeti

Şirketlerin kullanımına özel, web sitelerine ve mobil uygulamalara kolaylıkla entegre edilebilen görüntülü görüşme uygulaması: 11Sight. 11Sight ile, Müşterilerinizle herhangi bir uygulama indirmeden, kayıt olmadan her cihazdan başlatılabilen görüntülü / sesli ve yazılı olarak görüşebilirsiniz. Organizasyon paneli üzerinden müşterilerinizin arama öncesinde bıraktığı bilgileri ve arama performanslarını takip edebilirsiniz.

Satışlarda ve Dönüşüm Oranlarında 2 Kat Artış!

11Sight ile sitenizde, maillerinizde, sosyal medyada veya basılı materyallerinizde arama linklerinizi paylaşın; Müşterileriniz sizi diledikleri zaman, diledikleri cihazdan arasın!