Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

37 Bilişim San ve Tic Ltd Şti

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Üretim yapan tüm sektörler için işinizi kolaylaşıracak ve hızlandıracak uygulamalar

37 Bilişim Özel İş Uygulamaları geliştiren bir şirkettir. - Üretim sektörleri için ürün, reçete, sipariş, stok, fatura iş uygulamaları - Eğitim sektörü için online sınav sistemi - Tarım sektörüne özel üretim ve ıslah takip - Tekstil sektörü için üretim takip, verimlilik, kalite takip - İş sektörleri için iş planlama yazılımları üretir.

Eğitim Sektörleri için online sınav sistemi

Eğitim Sektörleri için online sınav sistemi ile öğrencilerinizi online sınav sisteminde takip edebilir. İstatistikler ile karşılaştırmalar yapabilirsiniz.

Tarım sektöründeki firmalar için teknoloji uygulamaları

Tarım sektöründe ıslah ve gözlem takibi için akıllı nesneler ve yeni teknolojiler ile Türkiye de ilk ve tek üretim takip uygulamaları

Tekstil Sektörü için çağ atlatan verimlilik uygulamaları

Klasik erp sistemlerindeki ürün, reçete, ihtiyaç planlama, sipariş, stok uygulamalarına ek olarak; - Zaman planlama - Kalite takip - Görev takip - İş planı ile ileriye dönük patenti alınmış yenilikçi çözümler

E-Ticaret ile ürünlerinizi tüm dünyaya pazarlayın

37 Bilişim özel yazılım E-Ticaret ürünü ile kısa süre içerisinde ürünleriniz tüm dünya ile buluşsun. Klasik hazır e-ticaret siteleri veya özelleştirilmiş e-ticaret ürünleri ile tam istediğiniz gibi bir e-ticaret platformuna kavuşabilir. Her koşulda 365 gün 24 saat müşterilerinizden sipariş alabilirsiniz. Üstelik bunları çok düşük maliyetler ile gerçekleştirme imkanına sahipsiniz. Pazaryerlerinde ürünlerinizin satışını yaparsanız rakip ürünler ile fiyat rekabeti yapmak zorunda kalırsınız. Bu sizin markanızın kalitesini düşürebilir ve istediğiniz müşteri profilini yakalamak yerine diğerlerine benzemek zoruna kalabilirsiniz.