Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

3R GRUP MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ TEKNOLOJİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

"En doğru çözüm ve teknolojileri kullanarak, müşterilerin kendi ihtiyaçlarına özel ulusal ve dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle temeli atılarak yola çıkan firmamız; gelişen teknolojilere ve ihtiyaçlara müteakip 2018 yılında grup firması yaklaşımı ile olarak yapılanmıştır. *Yazılım, Akıllı Şehir ve İnovatif Çözümler, Özel Donanım, *Mühendislik Çözümleri, *Elektrik-Elektronik Sistemler Taahhüt, *Danışmanlık / Kontrollük Hizmetleri / Cx Commissioning / Test ve Devreye Alma*, *Bakım ve İşletme, Altyapı ve *Ar-Ge alanlarında faaliyet göstermekteyiz. www.3rge.com
3R GRUP MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ TEKNOLOJİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
3R GRUP MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ TEKNOLOJİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
3R GRUP MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ TEKNOLOJİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
3R GRUP MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ TEKNOLOJİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
3R GRUP MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ TEKNOLOJİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
3R GRUP MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ TEKNOLOJİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Yazılım, Akıllı Şehir ve İnovatif Çözümler

Akıllı şehir ve inovasyon kapsamında hastaneden fabrikalara, alışveriş merkezlerinden havalimanlarına kadar birçok sektörde ihtiyaç duyulan Akıllı Analiz, Görüntü İşleme ve Yararlı İşlevler, Çalışan – Konum (Lokasyon) İlişkisi, Müşteri Deneyimi, Müşteri - Mağaza İlgisi, Personel Performans Takibi, Çalışanın Kurallara Uyma Tespiti, Çalışan Güvenliği, Çalışan Dikkat Tespiti, Güvenlik Zafiyeti, Sosyal Mesafe, Maske, Denetleme, Çalışan Risk Analizi, Yoğunluk Haritası, Hit Rate, Verimlilik, İş süreci Kalitesi, Araç Konum ve Yer Tespiti, Araç İçi Entegrasyon ve Akıllı Analiz (Yüz tanıma, Göz Takibi, Kafa Pozisyonu ve Bakış Açısı Algılama, Yorgunluk Algılama, Şoför / Kullanıcı Alışkanlık Takibi, Mesafe Takibi, Hatalı Kullanım Alışkanlıkları Tespiti, Olası Kaza Durumlarını Önceden Algılama), Gelişmiş Raporlama ve Akıllı Veriler ve birçok kapsamda özel yazılım, özel donanım ve çözümler sunmaktadır. AllNET, Bonding Engine, ParkRez & EngelsizPark gibi özel yazılım ve ürünlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca ihtiyaca göre özel donanımlar üretmekteyiz.

Mühendislik Çözümleri

Müşteri istek ve projelerine özel Mühendislik Çözümleri (Proje Yönetimi, Proje Mühendislik, Tasarım Mühendisliği, Mühendislik Hesaplama, Kavramsal Tasarım, Detay Tasarım, Saha Denetimi vb.) alanlarında üst düzey destek vermekteyiz.

Elektrik-Elektronik Sistemler Taahhüt

Elektrik-Elektronik Sistemler Taahhüt ve Mühendislik kapsamında; Elektrik Zayıf Akım Sistemleri, Elektrik Kuvvetli Akım Sistemleri, Tasarım Mühendisliği, Bina Yönetim ve Otomasyon Sistemi (BMS, SCADA, PMS, EMS), Güvenlik Sistemleri (CCTV Kamera Sistemleri, ACS Kartlı Geçiş Sistemleri, Yangın Algılama ve Söndürme Sistemleri, Turnike Sistemleri), Otopark Yönlendirme Sistemleri, Otopark Yönetimi, Otopark Dolu Boş, Plaka Tanıma Sistemi (PTS), Yenilebilir Enerji, Simülatör Sistemleri noktalarında taahhüt işleri yapmakta ve destek vermekteyiz.

Danışmanlık, Kontrollük Hizmetleri, Cx Commissioning, Test ve Devreye Alma

Danışmanlık, Kontrollük Hizmetleri ve Cx Commissioning kapsamında; proje ve saha danışmanlık / kontrollük hizmetleri, hakediş, yapım / imalat / kalite kontrolü, test ve devreye alma gibi geniş alanlarda sizlere destek vermekteyiz.

Bakım ve İşletme, Altyapı

Yazılım, Bilişim ve Elektrik-Elektronik Sistemleri kapsamında işletmelerin mevcut veya yeni sistemlerindeki bakım, işletme ve altyapı hizmetlerini periyodik olarak kontrol etmekte ve vermekteyiz.

AllNET - Yapay Zeka Destekli Yeni Nesil Gelişmiş Görüntü İşleme ve Analiz Platformu

ALLNET AI Powered Advanced Image Process & New Generation Analysis System; tüm sektörler için obje ve nesne analizi.

İlginizi Çekebilecek Ürünlerimiz

Akıllı Kobi