Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Adlema Makina Teknolojileri

Türkiye’de üretim yapan ve sızdırmazlık konusunda uzman bir firma olma hedefiyle yola çıkan ADLEMA, İstanbul Teknik Üniversitesi Teknokent bünyesinde çalışmaya başlayıp sızdırmazlık test cihazları ve aparatları konusunda Türkiye’de öncü şirket oldu. Aselsan Hassas Optik, Tofaş, Eczacıbaşı sızdırmazlık çözümleri için ADLEMA’yı tercih ediyor.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

İleri Düzey Sızdırmazlık Test Cihazları - BT4000 Serisi

Ufak Kaçakları Bile Gözden Kaçırmayan Hassasiyet! Dahili PLC modülü, harici kullanılabilir 8 giriş ve 8 çıkışı, EtherCAT protokolü ve uzak I/O modülleri sayesinde konveyör sistemlerini yönetir. İstenilen formatta oluşturulan test sonuçları USB bellek ile bilgisayara taşınabilir, Excel formatında incelenebilir. Vakum testleri, ürün fonksiyon testleri, hareketli parça testleri, artan ve azalan hacim testleri gibi özel uygulamalar için esnek yapıda tasarlanmıştır. Diferansiyel basınç transmitteri sayesinde çok düşük basınç farklarını bile gözden kaçırmaz! (0.1 Pa @ 1 Bar), (0.5 Pa @ 6 Bar) 7’’ Renkli dokunmatik ekranı sayesinde test programları ve kolayca ayarlanabilir parametreleri ile kullanıcı dostu ara yüz tasarımı deneyimi sunar. 1 bar-40 bar arası skalaya sahiptir.

İlginizi Çekebilecek Ürünlerimiz

Akıllı Kobi
İleri Düzey Sızdırmazlık Test Cihazları - BT4000 Serisi

Ufak Kaçakları Bile Gözden Kaçırmayan Hassasiyet! Dahili PLC modülü, harici kullanılabilir 8 giriş ve 8 çıkışı, EtherCAT protokolü ve uzak I/O modü...

Daha fazla bilgi

Bu Alanda Faaliyet Gösteren Diğer Firmalar

Akıllı Kobi