Size Uygun Dijital Çözümler

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Akıllı Rehber
Akıllı Rehber
Akıllı Rehber
Akıllı Rehber
Akıllı Rehber

Müze, Sergi, Etkinlik, Hayvanat Bahçesi... Voiser Akıllı Rehber istediğiniz herhangi bir objeyi QR koduna gerek olmadan sadece telefon kamerası ile tanıyabilir, detaylarını gösterebilir, gerçekçi yapay zeka sesleri ile Türkçe ve 75'den fazla dilde sesli olarak anlatabilir.

Neden Akıllı Rehber ?

Voiser Akıllı Rehber Estetik durmayan QR kod veya numara, aracı bir donanıma ihtiyaç duymadan eser detayına ve anlatımına sadece telefon kamerası ile erişim imkanı sağlar, ziyaretçilerinizin akıllı telefonlarını birer rehbere dönüştürür.

QR kod yok, Bluetooth yok, harici cihaz yok.

Ziyaretçilerinizin akıllı telefonları birer rehbere dönüşsün!

Geniş Kullanım Alanları

Müze

Müze Eserleri Artık İnteraktif

Müze içerisindeki tüm eserleri QR Kod ile estetiğini bozmadan, interaktif bir şekilde bilgilendirmek Akıllı Rehber ile mümkün. Herhangi bir harici yazılım, QR kod, bir bluetooth cihazı veya numara bilgisine ihtiyaç duymadan eser detayına ve anlatımına sadece akıllı telefon kamerasıyle erişme imkanı sağlayabilirsiniz. Voiser'in uzman ekibi sizin için Akıllı Rehber kurulumunu tamamlar ve müzeniz özgün ve interaktif bir uygulama olarak farkını gösterir.


Sergi

Serginize Farklılık Katın

Serginizdeki tüm eserleri harici bir donanıma gerek olmadan 75+ dil seçeneği ile seslendirmek Akıllı Rehber ile mümkün. QR Kod ile estetiğini bozmadan, Bir Bluetooth cihazı veya numara bilgisine ihtiyaç duymadan sadece akıllı telefonunuzdaki Akıllı Rehber uygulamasından eser hakkında her şeyi öğrenebilir ve dinleyebilirsiniz. Voiser'in uzman ekibi sizin için Akıllı Rehber kurulumunu tamamlar, serginiz özgün ve interaktif bir uygulama ile farkını gösterir.

Etkinlik

Etkinlik ve Fuarlar Artık Daha Sesli

Etkinlik ve fuar alanı içerisindeki her şey birer sesli objeye dönüşsün. Harici bir donanıma gerek yok. Ziyaretçilerinizin akıllı telefonları birer sesli rehber olacak. Voiser'in uzman ekibi sizin için Akıllı Rehber kurulumunu tamamlar, Etkinliğiniz özgünleşir ve interaktif bir uygulama ile fark yaratmanızı sağlar.

Hayvanat Bahçesi

Akıllı rehber sadece objeleri değil hayvanları da bir kamera aracılığı ile tanıyabilir. Tüm hayvanların türlerini, hikayesini ve diğer tüm bilgileri interaktif bir şekilde ziyaretçilerinize sunmak Voiser Akıllı Rehber ile mümkün. QR Kod'a ihtiyaç duymadan sadece akıllı telefonunuzun kamerasıyla dilediğiniz hayvan hakkında 75+ dilde anlatım sağlayabilirsiniz.

Kurulum Aşamaları

Akıllı Rehber kullanmaya başlarken

 • 1. Adım

  Ekibimizin Veri Toplaması

  Akıllı Rehber'in tanıtılacak tüm eser veya ürünleri tanıması için detaylı görüntü taraması yapılır.

 • 2. Adım

  Yapay Zeka Modelinin Eğitilmesi

  Ekibimizin çektiği fotoğraflar üstün teknoloji ile yazılmış makine öğrenimi ilkelerini takip eden yapay zekamıza yüklenerek bir model eğitimi yapılır. Böylece Akıllı Rehber fotoğrafı gördüğünde ne olduğunu öğrenir.

 • 3. Adım

  Mobil Uygulama

  Eğitilen model mobil uygulamaya uygulanarak sadece telefon kamerası ile tüm eser, ürünleri tanıyabilir, detayını gösterebilir ve 75+ dilde seslendirebilir.

 • 4. Adım

  Dinle ve Öğren!

  Hem Android hem iOS işletim sistemine sahip telefonlara uygun olarak geliştirdiğimiz Akıllı Rehber uygulama ile ziyaretçilerinizin telefonu birer akıllı rehbere dönüşecek.
  Voiser Akıllı Rehber her türlü ortamda ziyaretçilerinize sanal sesli bir asistan sağlar.

  75'den fazla dil ve yüzlerce farklı ses seçeceğine sahip yapay zeka altyapısı ile doğal ve gerçekçi anlatımlar sunar.

  Voiser'in uzman ekibi sizin için tüm objelerinizi tarar ve yapay zeka modelini eğiterek Akıllı Rehber kurulumunu tamamlar.

  Mobil Uygulamanız özgün ve interaktif olarak ziyaretçilerinize farkını gösterir.

Ürünün Kategorileri

VOİSER TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ.

Bu ürün/hizmet ile ilgili bağlantıyı görmek için Akıllı KOBİ'ye üye olabilirsiniz veya üye girişi yapabilirsiniz.

Diğer Yapay Zeka Çözümleri Çözümleri

Akıllı Kobi

Diğer Bilgi ve İletişim Çözümleri

Akıllı Kobi