Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

ASİST BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ

Merkez ofisi Teknopark İstanbul ’da olmak üzere Ankara , İzmir , İngiltere ve Malezya ’da ofisleri olan Turkcell , Türk Telekom ve Vodafone çözüm ortağı olarak kurumsal iletişim alanında dijital mesajlaşma çözümleri, mobil pazarlama, dijital promosyon gibi çözümlerinin yanı sıra web sitesi, IOS ve ANDROID gibi uygulamalar da geliştirmektedir.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Dijital Mesajlaşma Çözümleri

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom operatörlerinin alt yapısını kullanarak geliştirmiş oldugu Asistan Portalı yazılımı aracılığı ile müşterilerine Dijital Mesajlaşma Çözümleri sunar. Satış ekibinin yürüttüğü satış sürecinden satış sonrası destek faaliyetlerine kadar tüm süreci kendi bünyesindeki ekibi ile yürütür.

ASİST İVT ve ASİST İYS Yazılımları

İVT; ETK, KVKK ve İYS yönetmelikleri ile tam uyumlu, gelişmiş API desteği ile toplanan izinleri dijital ortamda saklanması ve yönetilmesini sağlayan bir servistir. İzinler toplanması ile birlikte, toplanan izinlerin İYS platformuna doğru bir şekilde iletilmesi, tekilleştirilmesi, olası durumlarda 3. şahıslarla paylaşılması gibi gerekli tüm işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayan bir yazılımdır.