Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Bilge Adam Bilgisayar ve Eğitim Hizmetleri San. Tic. A.Ş.

BilgeAdam Teknoloji; 1997’de İstanbul’da kurulmuş, %100 yerli sermayeye sahip bir Türk şirketidir. .Yıllardır Türkiye’nin üst düzey şirketlerine ve kamu kuruluşlarına teknoloji hizmetleri sunan BilgeAdam, aynı zamanda iş uygulamaları ve ERP alanında kendi yazılım ürünlerini geliştirmektedir.
Bilge Adam Bilgisayar ve Eğitim Hizmetleri San. Tic. A.Ş.
Bilge Adam Bilgisayar ve Eğitim Hizmetleri San. Tic. A.Ş.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Yazılım Geliştirme

BilgeAdam Teknoloji 16 yıllık deneyimi, 500'ü aşkın saha tecrübeli ve sertifikalı danışmanıyla kurumlara yazılım geliştirme hizmeti sunmaktadır. İTÜ Teknokent'te ve Bilkent CYBERPARK’ta yer alan Ar-Ge ekiplerinin desteğiyle kamu kurumları ve özel sektör firmalarının ihtiyaçlarına yönelik yazılım projeleri geliştirmektedir.

Kalite ve Süreç Yönetimi

Müşterilerimizin yüksek kalite seviyelerini koruyabilmeleri için farklı sektörlerde tecrübe kazanmış uzman kadrolarımızla Proje Yönetimi, İş Analizi ve Test Yönetimi hizmetleri sunmaktayız.

Outsourcing

BilgeAdam Teknoloji, Türkiye’nin önde gelen yazılım şirketlerinden biri olmanın yanında bilişim alanında uzmanlaşmış bir insan kaynakları firmasıdır. Alanındaki 20+ yıllık deneyimi ile nitelikli bilişim uzmanları yetiştirir ve işe yerleştirir.

Bulut

BilgeAdam Teknoloji, bulut bilişim (Cloud Computing) alanında Amazon Web Services (AWS), Microsoft Azure ve Office 365 ürünleri için danışmanlık ve yönetilen hizmetler sunar.

Danışmanlık

Kurumunuzun / firmanızın süreçlerinde ihtiyaç duyduğu, genellikle kısa süreli olan spesifik bir hedefe yönelik, çeşitli uzmanlık alanlarında İş Başı Eğitim olarak da verilebilen Web ve Mobil Geliştirme, Veri Yönetimi, DevOps - SDLC - CI/CD - Agile/Scrum, IT Altyapı hizmetleridir.

Bakım ve Destek

Bilge Adam Teknoloji, uzman danışmanlarının projelerden edindiği deneyimler ve teknolojilerdeki dikey uzmanlıkları ile kurumlara bakım ve destek çözümleri sunmaktadır. Bu çözümler, firmaların IT altyapılarındaki hizmet ve ürünlerden en yüksek fayda alabilecekleri şekilde biçimlendirilmiştir.

İlginizi Çekebilecek Ürünlerimiz

Akıllı Kobi
FowCRM / CRM Yazılım Çözümü

BilgeAdam Teknoloji tarafından geliştirilen FowCRM, bulut üzerinde hizmet veren çoklu dil desteği ve çoklu kullanıcı özelliklerine sahip, ihtiyaca...

Daha fazla bilgi