Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Bilsoft Yazılım

Bilsoft Yazılım
Bilsoft Yazılım
Bilsoft Yazılım
Bilsoft Yazılım
Bilsoft Yazılım
Bilsoft Yazılım

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Ön Muhasebe Programları

İster online ister offline her ihtiyacınıza cevap verebilecek uygulamalar sizlerle!
Online programlar şirketinizi mekandan bağımsız olarak yönetmenize olanak sağlar. İster evde olun ister tatilde internetinizin olması yeterlidir. Yani şirketinizi yönetmek bir tık uzağınızdadır. Programın online olması ofise olan bağımlılığınızı azaltır. İşlemlerinizi yapmak için sürekli ofiste masa başında saatlerinizi harcamanız gerekmez.

Basit arayüzü sayesinde kolay kullanılabilir, çok fazla işlem karmaşası gerektirmeyen, barkod desteği ile sadece müşteri, stok ve satış işlemlerini yapabileceğiniz, yaptığınız işlemlerin detaylı raporunu alabileceğiniz bir programdır. Müşterilerinize hızlı satış yapmanızı sağlayan Cari Takip Programı işyerinize hız ve performans kazandırır. Barkod desteği ile firmanızda en hızlı şekilde işlemlerin yapılmasını sağlar.

 

Teknik Servis Programları

Online Teknik Servis hizmeti veren firmaların gereksinimlerini karşılayabilecek düzeyde geliştirilmiş, servis kayıtlarını ve opsiyonel olarak işletme muhasebenizi de tutabileceğiniz bulut/internet tabanlı bir programdır.

Bilsoft Teknik Servis Programı ile onarım, teslimat, iptal, fiyatlandırma, giriş vb. tüm durumların takibini sağlayabilir, ster bilgisayarınızdan, ister cep telefonunuzdan hızlı ve kolay bir şekilde yaparak zamandan tasarruf ederek iş yükünüzü hafifletirsiniz. Gelişmiş servis giriş işlemi ile arızalı cihaza dair, cari, marka, model, seri numarası, işlem yapan personel, garanti, şikayet ve benzeri bir çok özellikle servis girişini gerçekleştirirsiniz.

Bazı Ürün ve Özellikler