Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

BMS Teknoloji Bilişim Hizm. ve Tic. Ltd. Şti.

2011 yılından günümüze birçok Web Projesi, Mobil Uygulama ve İş Yönetimi Yazılımı geliştirdik. Otomotiv, Gıda, İnşaat, Eğitim, Sağlık, Teknoloji ve Hizmet gibi farklı sektörlerden müşterilerimizin iş süreçlerine dahil olarak, ihtiyaçlarını onlarla birlikte analiz edip en uygun çözümleri sunduk.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Depo / Sevkiyat Yönetimi Yazılımı

Depo / Sevkiyat Yönetimi Yazılımımız içerisinde mal kabulü, raf adresleme, depo sayımı, barkodlama ve etiket bastırma, sevkiyat yönetimi, sevkiyat rotası planlama, sevkiyat operasyon yönetimi gibi birçok modülü bulundurmaktadır. Mobil uygulamamız üzerinden akıllı telefon ya da el terminali ile depolara mal giriş ve çıkışı, sipariş takibi, sevkiyat ve depo yönetimi yapılabilmektedir.

MES Üretim Yönetimi Yazılımı

Müşterilerimiz, MES Üretim Yönetimi yazılımımız ile gerçek zamanlı olarak tüm üretim süreçleri kolayca yönetebiliyorlar. Üretim süreci planlama, ürün reçeteleri oluşturabilme, satın alma yönetimi, fire takibi, kalite yönetimi gibi yazılımımızın içerisinde yer alan modüller ile üretim iş süreçlerini sistematik bir şekilde uçtan uca planlayabiliyor ve yönetebiliyorlar.