Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Botteq Bilgi Teknolojileri Eğitim ve Danışmanlık Tic. A.Ş.

IT sektöründe 12 yılı aşkın tecrübe ile kurulan BOTTEQ Consultancy, iş ortaklarının digital dönüşüm projelerinde yeni nesil teknolojileri takip ederek eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Çözüm önerileri sunarken önceliğimiz, etkin ve sürdürülebilir hizmeti, şeffaf bir biçimde hedef kitleye ulaştırmaktır. Robotik Süreç Otomasyonu (Robotic Process Automation) çözümleri ile müşterilerimize uygun olan RPA uygulamasını belirleyip, firmaların rutin, tekrar eden süreçlerini otomatize ederek firma çalışanlarının daha etkin süreçlere yönelmelerini sağlıyoruz.
Botteq Bilgi Teknolojileri Eğitim ve Danışmanlık Tic. A.Ş.
Botteq Bilgi Teknolojileri Eğitim ve Danışmanlık Tic. A.Ş.
Botteq Bilgi Teknolojileri Eğitim ve Danışmanlık Tic. A.Ş.
Botteq Bilgi Teknolojileri Eğitim ve Danışmanlık Tic. A.Ş.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Robotik Süreç Otomasyonu (RPA)

ROBOTİK SÜREÇ OTOMASYONU (RPA) Nedir ? – Uygulamalar ile entegrasyon gerektirmeden çalışabilir. – OCR teknolojisiyle dökümanlar, PDFler ve taranmış belgelerden veri alabilir. – WebServisler ile bağlanıp veri alıp gönderebilir. – Veritabanına bağlanabilir, ilgili tablolardan veri alabilir, yazabilir veya güncelleyebilir. – Uygulamalar arasında entegrasyon gerektirmeden veri alış verişi yapabilir. – Mailleri okuyup, anlamdırabilir ve cevaplayabilir. – Dosyaları ve klasörleri taşıyabilir, okuyabilir ve silebilir. – İnternet sayfaları üzerinden veri alabilir ve veri girişi sağlayabilir. Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) Neler yapabilir ? – Uygulamalar ile entegrasyon gerektirmeden çalışabilir. – OCR teknolojisiyle dökümanlar, PDFler ve taranmış belgelerden veri alabilir. – WebServisler ile bağlanıp veri alıp gönderebilir. – Veritabanına bağlanabilir, ilgili tablolardan veri alabilir, yazabilir veya güncelleyebilir. – Uygulamalar arasında entegrasyon gerektirmeden veri alış verişi yapabilir. – Mailleri okuyup, anlamdırabilir ve cevaplayabilir. – Dosyaları ve klasörleri taşıyabilir, okuyabilir ve silebilir. – İnternet sayfaları üzerinden veri alabilir ve veri girişi sağlayabilir. ROBOTİK SÜREÇ OTOMASYONU (RPA) Avantajları nelerdir? – Şirketinize faydası çok hızlı bir sürede görülür. – Maliyet avantajı sağlamaktadır. – Sistemler üzerinde değişiklik yapılmadan entegre olabilir. – Bütün uygulamalar ile uyumlu çalışabilir. – Şirketinizin maliyetlerini düşürür. – %100 hatasız çalışır. – Müşteri memnuniyetini arttırır. – Ölçeklendirilebilir raporlar oluşturur. – Normal işlere göre 6-10 kat daha hızlı çalışır. – Katma değer sağlar.

Robotik Süreç Otomasyonu Eğitim

Kurumsal Eğitim RPA (Robotik Süreç Otomasyonu) şirket çalışanlarının günlük rutin görevlerini otomatize etmeye olanak tanır. Günlük raporlama, mail atma gibi işlerinizi otomatize edebilirsiniz. Bu sayede ekibiniz zaman alan işlerle uğraşmaktan kurtulur daha verimli işlere yönelmesini sağlayabilirsiniz. Bireysel Eğitim İstediğiniz RPA uygulamalarında tecrübeli ekibimiz tarafından RPA eğitimi alarak kendinizi geliştirebilir, kendi süreçlerinizi tasarlayabilirsiniz.

Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) Danışmanlık

Robotik Süreç Otomasyonu (Robotic Process Automation) çözümleri ile müşterilerimize uygun olan RPA uygulamasını belirleyip, firmaların rutin, tekrar eden süreçlerini otomatize ederek firma çalışanlarının daha etkin süreçlere yönelmelerini sağlıyoruz. Yerli ve yabancı RPA uygulamarının danışmanlığını güçlü ve tecrübeli ekibimizle sağlıyoruz. RPA Kullanım Alanları -BANKA VE FİNANS -MUHASEBE -İNSAN KAYNAKLARI -BİLGİ İŞLEM -OPERASYON VE ÜRETİM

Danışmanlık Verdiğimiz RPA Uygulamaları