Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

BWA Dijital Yazılım Hizmetleri Ltd. Şti.

Web tasarım ajansı olarak firmaların tüm sorunlarını inceliyor, onların ihtiyaçlarını anlayarak bu sorunlara çözümler üretiyoruz. Hazırlanan web çalışmalarında en çok göze çarpan içerik üretimi ve sitelerin sürekli güncellenememe sorunudur. Biz bu aşamada da müşterilerimize yardım ediyor; web siteleri için içerik sağlıyor ayrıca yayın hayatı boyunca sürekli olarak teknik destek hizmeti veriyoruz. Bir ‘yazılım evi’ olarak hizmet veriyor, ‘Memnun müşteri, mutlu müşteri; mutlu müşteri, mutlu ajanstır.’ Mottosuyla müşterilerimizle iyi iletişim kurmaya devam ediyoruz.
BWA Dijital Yazılım Hizmetleri Ltd. Şti.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Web Tasarım UX / Yazılım

BWA Digital olarak, kurumsal web tasarım ve web yazılım çalışmalarımız ile firmaların güçlü yönlerini dijital dünyadaki ziyaretçilere yansıtacak çalışmalar yapıyoruz. Projelerin hazırlık aşamasında firmaların hedeflerini, beklentilerini dinleyip bu hedefler doğrultusunda tasarım sürecine başlıyoruz. Web tasarım aşamasında firmanının kurumsal kimliğine uygun renkleri, yazı fontlarını ve görsel seçimlerini titizlikle seçiyor, trend olan tüm detayları (arama motorları indeksleme kriterleri, seo uyumu vb.) takip ediyor ve site içerisindeki kullanıcı deneyimine (UX) özenle dikkat ediyoruz. Tasarım trendlerinde minimal çalışmaları da projelerimize yansıtarak hem firma hem de ziyaretçiler için göz yormayan basit, sade ve kullanışlı web tasarımlara imza atıyoruz.

Web Tabanlı Özel Yazılım

Firmaların hazır paket yazılımları birçok firma için doğru ve işlevsel bir sonuç vermemektedir. Bu durumda firmalar kendi yöntemlerini buluyor ve sağlıklı olmayan bu yöntemler ile ilerliyorlar. Web tabanlı özel yazılımlarda bizler firmaların ihtiyacı olduğu sistemi dinleyip sıfırdan bir sistem yazıyor ve bu sistemi onlara özel olarak kuruyoruz. Firmalar kendi iç operasyonlarında kullandıkları bu sistemleri kendilerine özgü olduğundan dolayı çok daha hızlı bir şekilde sonuca ulaşıyor ve kullanıyorlar. Sistem tüm altyapısı ve kurgusu sıfırdan yapıldığından dolayı ve hazır bir paket program olmadığından dolayı istediğimiz şekilde geliştirebiliyor ve güncelleyebiliyoruz. Yapı bu şekilde uzun yıllar boyunca firmalara hizmet sağlamaya ve kendisini geliştirmeye devam ediyor.

E-Ticaret Sitesi

E-ticaret siteleri ürün ve hizmetinizi internet üzerinden satmanızı sağlayan önemli bir satış kanalı oldu ve bu alanda gelişimini sürdürmektedir. Web ajansı olarak vermiş olduğumuz hizmetlerden biri de firmaların bu yeni satış kanalında kendilerine yer bulmalarını sağlamaktır. Magento sistemi ile kurduğumuz e-ticaret siteleri kurumsal web sayfaları ile yine aynı planda yapılmaktadır. Firmaların kendilerini yansıtan ve ziyaretçilerin aradıklarını kolayca bulmalarını sağlayan özel tasarım e-ticaret siteleri hazırlamaktayız. E-ticaret sitelerinde gerekli güvenlik önlemlerini alarak sanal pos entegrasyonu yada ortak ödeme sistemelerinin entegre edildiği ve kolayca ödeme adımlarını tamamlanabildiği özel yazılımlar hazırlanmaktadır. E-ticaret sitelerinden kolayca ürünlerinizi tanıtabilir, siparişlerinizi alabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz. Sitelerin güvenliği için ssl güvenliği şifreleme ve sanal poslara kredi kartı bilgilerini saklamadan post ederek iletme adımları ile sağlanmaktadır.

Ödeme Sistemleri Yazılımı

Gelişen teknoloji ile birlikte her geçen gün biraz daha artan online alışverişler, firmaların ödeme sistemlerinin değişmesinde de etkili oldu. Kredi kartı ödemeleri söz konusu olduğunda hem güvenli hem de hızlı bir ödeme işlemi gerçekleştirmek isteyen firmalar yeni yazılım arayışına girdiler. Firmalar otomatik ödeme talimatları ve kredi kartı ile ödeme yöntemlerini artık ‘çözüm’ kapsamında değerlendirmekte ve bu konuda titiz davranmaktadır. BWA Digital olarak, firmaların ödeme alımlarını kolaylaştıracak online ödeme sistemleri alanında yazılım desteği sunuyor, her firmanın özel ihtiyacına göre bir proje geliştiriyoruz.Özel olarak geliştirilen bu yazılım sayesinde, firmalar müşterilerinden ödeme alım sürecini kolaylıkla yönetirler. Diledikleri takdirde ister muhasebe ile entegre bir şekilde çalışan isterlerse online link göndererek yapılacak ödeme yöntemlerinden birini seçebilirler.

SEO Optimizasyonu

Arama motorlarında üst sıralarda çıkmak ve ziyaretçilerinize organik bir şekilde ulaşmak firmların işlerinde ciddi anlamda kazan sağlamaktadır. Firmaların bulunurluğunu arttıran ve hizmet talep eden ile hizmet sağlayan firmaları buluşturan platformda daha yukarıda çıkmak ve bu rekabete zaman ayırıp ortak olamak her geçen gün ise zorlaşmakta. Arama motorlarının en önemlisi Google ise bu alanda tekel konumunda neredeyse ve Google istediği tarzda bir web sayfanız yoksa bu durumda organik olarak arama sonuçlarında çıkmanız çok zor. Web ajansı olarak 10 yıllık deneyimimiz ile firmaların hem web sitelerini istedikleri şekilde hazırlıyoruz. Hemde yayın hayatına geçtikten sonra istedikleri kelimeler için SEO hizmeti sağlıyoruz. 6 aylık yada 1 senelik uzun planlı çalışmalar yaparak hem aynı alandaki firmalar ile rekabet etmenizi sağlıyor hemde ziyaretçilerin ve site trafiğini arttırıyoruz. Bu çalışmaların en önemli adımı ise yazılım adımında gelmektedir. Yazılım aşamasında hizmet sağladığımız tüm firmalara seo hizmetinin %50 sini sağlamış oluyoruz. Ardından ise bu hizmeri belirlenen kelimeler ile tamamlıyor ve müşteriler ile hızlı ve daha düşük maliyet ile buluşmanızı sağlıyoruz. Aylık raporlar ve gelişim adımlarını adım adım irdeliyor ve bu adımlara göre doğru hamleleri yaparak firmaların gelişiminde katkı sağlıyoruz. Arama motoru optimizasyonu çok fazla değişkenin bir arada olduğu karmaşık bir formul ile sonuç almaktadır. Seo optimizasyonu için hem yazılım ayağında hemde yayın sonrası güncellemeler ve düzenlemeler kısmında farklı çalışmalar yapılması gerekmektedir.

Portfolyomuz

Bu güne kadar yaptığımız işlerin buradan görebilirsiniz.