Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Byte'n Pixel

Byte'n Pixel olarak müşteri ihtiyacını anlama, planlama, tasarlama, kodlama, test etme ve gerekli aksiyonları tekrar almak başarımızın sırrıdır. Müşteri ihtiyaçları için uçtan uca çözümler üretmek müşteri memnuniyetimizin en önemli sebebidir.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Web Tasarım & Kodlama

Günümüzde dijitalde var olmayan işletmelerin rekabet gücü gittikçe düşmekte. Dijitalde var olmanın ilk yolu ise bir web sitesine sahip olmaktan geçer. Kurumsal kimliğinizi öne çıkarmak ve güvenilirliğinizi vurgulamak için web sitenizin olması elzemdir. Hedef kitlenizin ihtiyaç duyduğu anda karşısında bulunmak ve onları ikna etmek için profesyonelce hazırlanmış bir web sitesi işinizi büyütmede kilit rol oynar. SEO'ya uygun olarak tasarladığımız web sayfanızla bir adım önde olun. Web tasarım ve kodlama hizmetimizden yararlanıp yeni bir web sayfasına sahip olabilirsiniz.

E-ticaret Sayfası

Ürünlerinizi veya sunduğunuz hizmetleri potansiyel müşterilerinizin ihtiyacı olduğu anda karşısına çıkarmanız işletmenizin geleceği için elzemdir. Giderek artan dijitalleşmeyle beraber rekabet dengeleri de değişmektedir. Dijitalde var olmadan Türkiye'nin ve hatta Dünya'nın herhangi bir yerinden yeni müşteriler edinmeniz neredeyse imkansızdır. SEO'ya uygun olarak tasarladığımız e-ticaret sayfanızla bir adım önde olun. Profesyonelce hazırlanmış e-ticaret sayfanızla konum bağımsız yeni müşteriler edinmek ve onlara satış yapmak için geç kalmayın, rekabette avantaj sağlayın. İhtiyacınıza yönelik çözümlerimiz için teklif alın.

Mobil Uygulama Geliştirme

Akıllı telefon deyince akla ilk gelen mobil uygulamalardır. Akıllı telefonların toplum geneline yayılmasıyla beraber giderek artan mobil kullanım artık bilgisayarları geride bırakmıştır. Dolayısıyla artık mobil uygulamalar da rekabet için olmazsa olmaz bir hale gelmiştir. Geliştirmek istediğiniz mobil uygulamalar için teklif alabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Markanızın bilinirliğinin artması için en önemli kriterlerden biri kurumsal kimlik tasarımıdır. Sektörünüz, şirket karakteriniz, hedefleriniz ve hedef kitleniz göz önüne alınarak tasarlanmış bir kurumsal kimlik ile hedeflerinize daha hızlı ilerleyebilirsiniz. Profesyonelce hazırlanmış kurumsal kimlik çalışmasıyla var olduğunuz tüm mecralarda ortak bir dil kullanırsınız ve zamanla müşterilerinizin aklında kalıcı olarak yer edinirsiniz. Kurumsal kimliğiniz web tasarımınızı, logonuzu, renklerinizi, müşteri iletişim şeklinizi belli bir plana oturtur ve hedefinize daha kolay ilerlersiniz. Bizimle iletişime geçerek kurumsal kimliğiniz için teklif alabilirsiniz.

Grafik Tasarım (Logo, Kartvizit, Broşür, Afiş, Katalog, Bilboard)

Potansiyel müşterileriniz sosyal medya hesaplarınızı veya web sayfanızı ilk ziyaret ettiğinde, broşürünüzü, afişinizi, kataloğunuzu veya bilboard reklamınızı gördüğünde ilk olarak tasarımsal öğelere bakar. Kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlanmış bu öğeler ile müşterinizin ilk düşüncesini olumlu etkileyebilirsiniz. Trendlere uygun ve etkileyici bir grafik tasarım çalışmasıyla akılda kalıcılığınızı arttırabilirsiniz. Grafik tasarım hizmetlerimizden yararlanmak için teklif alabilirsiniz. Ayrıca baskı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Dijital Pazarlama (Google, Facebook, Instagram, Youtube Reklamları)

Dijital kimliğinizi oluşturduktan sonra ve organik ziyaretçilerinizi elde etmeye başladıktan bir sonraki adım dijital reklamlardır. Müşteri sayınızı veya ziyaretçilerinizi arttırmak için en önemli ve en etkili araçlardan biri olan dijital reklamlar ile rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Verdiğiniz reklamları ölçümleyerek ve izleyerek reklam kalitesini arttırabilir ve daha az maliyetle daha çok ziyaretçi, müşteri veya satış elde edebilirsiniz. Profesyonel bir reklam hizmetinden yararlanmak için teklif alın.