Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

CARBON DANIŞMANLIK VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

Ürünümüz, Doğal Dil İşleme gerektiren problemlerin çözümünde son kullanıcı sayısına göre ölçeklenebilir durumda ve geniş bir yelpazede hizmet verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Çözümlerimizi, geliştireceğimiz platformun üzerine inşa edilmiş güncellenebilir fonksiyonlar vasıtasıyla sağlamayı hedeflemekteyiz.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Yapay Zeka Teknolojileri

Yapay Zeka çatısı altında yer alan Doğal Dil İşleme yöntemleri ile çözümsüz ya da karmaşık görülen problemleri ihtiyaca yönelik çalışmalar doğrultusunda otomatik olarak çok daha verimli ve hızlı şekilde çözebilen bir ürün ailesine sahibiz.. Veri bilimini ve son çıkan teknolojik gelişmeleri takip ederek inşa ettiğimiz GLOSA'nın kurum / sektör bağımsız ve pratik şekilde entegre edilmek suretiyle çalışması da hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Entegrasyon sonrasında GLOSA, operasyonel bağlamda insan müdahalesine gerek olmadan otomatik olarak hizmet sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilecek Ürünlerimiz

Akıllı Kobi
GLOSA - DOĞAL DİL İŞLEME PLATFORMU

Yapay Zeka çatısı altında yer alan Doğal Dil İşleme yöntemleri ile çözümsüz ya da karmaşık görülen problemleri ihtiyaca yönelik çalışmalar doğrultu...

Daha fazla bilgi