Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

D-MARKET ELEKTRONİK HİZMETLER VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

İrili ufaklı on binlerce işletmeyi bir araya getiren pazaryeri modelimizle, bölgenin ve Türkiye’nin en büyüğü olma özelliğini taşıyan Akıllı Operasyon Merkezimizle, sektörün çıtasını yükselten teknolojik çalışmaları yürüttüğümüz Ar-Ge merkezimizle; Türkiye’nin Hepsiburada’sı olarak online alışveriş sektörünün gelişimine liderlik ediyoruz. Alanında lider kuruluşlarla birlikte yeni proje, yatırım ve iş birliklerine imza atarken, müşteri deneyimini merkeze alan bir felsefeyle hep birlikte e-ticaret serüvenimizi gerçekleştiriyoruz.
D-MARKET ELEKTRONİK HİZMETLER VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

hepsiJET

HepsiJET bir Doğan Online Kuruluşudur. E-ticaret sektöründe, değişen ve müşteri odaklı, dağıtım hizmetlerini dönüştürmek amacıyla kurulmuş teknoloji firması olarak yanınızdadır. 7/24 çalışma düzeninde olan operasyon alt yapısı, kargo karşılama hizmeti, hızlı entegrasyon kabiliyeti ve teknolojik yapısıyla müşterilerine paydaş olarak katma değer sağlamaktadır. 2016 yılının ilk çeyreğinde kurulmuş olan HepsiJet, yenilikçi hizmet anlayışıyla Türkiye’deki e-ticaret taşımacılık ve teslimat sisteminin yeniden şekillenmesi için çalışmalarını sürdürmektedir. Günümüz itibariyle 81 ilde hizmet sağlayan HepsiJet, 2000’e yakın taşımacısı, 50’den fazla filo aracı, birbirinden farklı hizmet modelleri ve 250’yi aşkın ofis çalışanıyla her geçen gün büyüyen bir marka haline gelmiştir. E-ticaret taşımacılığında sunmuş olduğu katma değerli hizmetlerle iş ortaklarının dağıtım süreçlerini geliştirmeyi hedefleyen HepsiJET, bu alanda onlarca büyük markanın çözüm ortağı olarak hizmet sunmaya devam etmektedir. Dağıtım sektörünü bilen ve hakkında çözümleme çalışmaları yapan bir personel kitlesine sahip olan HepsiJet, müşteri memnuniyetini özümsemiş bir markadır.

Hepsilojistik

HepsiLojistik; firmanızın satış öncesi ve sonrası sürecine lojistik desteği veren, siparişlerinizin tek bir yerden zahmetsiz bir şekilde ulaştırılmasına olanak sağlayan bir hizmettir. HepsiLojistik’in uzman desteği, güçlü altyapısı, 24 saat kesintisiz hizmeti ve hızıyla stoklamadan adreslemeye, paketlemeden kargolamaya birçok avantajı ile e-ticaret sürecinizdeki birçok maliyetten, zamandan ve iş yükünden tasarruf edebilirsiniz. Hepsiburada; Türkiye’nin en büyük depolama merkezi olan Gebze başta olmak üzere, Ankara, İzmir, Adana, Diyarbakır ve Erzurum’la birlikte toplamda 6 depolama alanına sahiptir. Gebze depolama alanı 100 bin metrekare olup, Ankara/İzmir/Adana depolama alanları 40 bin metrekare ve Diyarbakır/Erzurum depolama alanları ise 10 bin metrekareden oluşmaktadır.

Hepsipay

Hepsipay (D Ödeme Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.), e-ticaret alanında 15 yıllık tecrübeye sahip Türkiye’nin en büyük e-ticaret şirketi Hepsiburada’nın 100% pay sahipliğinde online ödeme dünyasındaki girişimi olarak 2015 yılının Haziran ayında kurulmuştur. Hepsipay, 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para kuruluşları hakkında kanun kapsamında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’ndan lisansını alarak, Haziran 2016 itibariyle faaliyete başlamıştır. Ticaretin dijitalleşmesine öncülük etme, kolay ve güvenli online alışverişi yaygınlaştırarak sektörü büyütme vizyonu çerçevesinde KOBİ ve girişimcilere destek olmayı en büyük hedef olarak belirleyen Hepsipay, online girişimcilere ve e-ticaret şirketlerine, tahsilat yapabilmeleri için gerekli olan kolay, hızlı ve güvenli ödeme altyapı hizmetleri sunmaktadır.

HepsiAkademi

Hepsiakademi sizlere işlerinizi geliştirecek güncel eğitim içeriklerini ve her hafta yenilenen haftalık eğitim takvimi sunuyor. Hepsipartner satıcı paneli kullanımına yönelik eğitici içeriklerin bulunduğu, başarı ortaklarıyla kazandıran buluşmaların gerçekleştiği ve kategori buluşmalarının yer aldığı zengin içeriğiyle Hepsiakademi’nin ayrıcalıklı dünyasını keşfetmenin tam zamanı!

Hepsiad

Hepsiad’in fırsatlarla dolu dünyası ile Facebook, sponsorlu ürün ve influencer reklamları vererek görünürlüğünüzü artırarak satışlarınızı destekleyebilirsiniz. Fırsatlarla dolu Hepsiad dünyasını keşfederek siz de kendi reklamınızda söz sahibi olun, kazancınızı katlayın!

Hepsifly

Hepsiburada ailesinin bir üyesi olan Hepsifly, 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentasıdır. Hepsifly sizlere avantajlarla dolu yurt içi ve yurt dışı uçak biletleri sunmaktadır. Uygun fiyatlı uçak biletleri ile dünyayı keşfetmeye başlamanın tam zamanı!