Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

D-MARKET ELEKTRONİK HİZMETLER VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Türkiye’nin Hepsiburada'sı olarak, irili ufaklı on binlerce işletmeyi bir araya getiren pazaryeri modelimizle, Türkiye ve bölgenin en büyüğü olma özelliğini taşıyan Akıllı Operasyon Merkezimizle, sektörün çıtasını yükselten teknolojik çalışmaları yürüttüğümüz Ar-Ge merkezimizle online alışveriş sektörünün gelişimine liderlik ediyoruz. Müşteri deneyimini merkeze alan bir felsefeyle, alanında lider kuruluşlarla birlikte yeni proje, yatırım ve iş birliklerine imza atıyoruz.
D-MARKET ELEKTRONİK HİZMETLER VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

hepsiJET

HepsiJET bir Doğan Online Kuruluşudur. E-ticaret sektöründe, değişen ve müşteri odaklı, dağıtım hizmetlerini dönüştürmek amacıyla kurulmuş teknoloji firmasıdır. 7/24 çalışma düzeninde olan operasyonumuz, kargo karşılama hizmetimiz, hızlı entegrasyon kabiliyetimiz ve teknolojimizle müşterilerimize paydaş olarak katma değer sağlamaktayız. 2016 yılının ilk çeyreğinde kurulmuş olan HepsiJet, yenilikçi hizmet anlayışıyla Türkiye’deki e-ticaret taşımacılık ve teslimat sisteminin yeniden şekillenmesi için çalışmalarını sürdürmektedir. Günümüz itibariyle 81 ilde hizmet sağlayan HepsiJet, 2000’e yakın taşımacısı, 50’den fazla filo aracı, birbirinden farklı hizmet modelleri ve 250’yi aşkın ofis çalışanıyla her geçen gün büyüyen bir marka haline gelmiştir. E-ticaret taşımacılığında sunmuş olduğu katma değerli hizmetlerle iş ortaklarının dağıtım süreçlerini geliştirmeyi hedefleyen HepsiJET, bu alanda onlarca büyük markanın çözüm ortağı olarak hizmet sunmaya devam etmektedir. Dağıtım sektörünü bilen ve hakkında çözümleme çalışmaları yapan bir personel kitlesine sahip olan HepsiJet, müşteri memnuniyetini özümsemiş bir markadır.

Hepsilojistik

HepsiLojistik firmanızın satış öncesi ve sonrası sürecine lojistik desteği veren, siparişlerinizin tek bir yerden zahmetsiz bir şekilde ulaştırılmasına olanak sağlayan bir hizmettir. HepsiLojistik’in uzman desteği, güçlü altyapısı, 24 saat kesintisiz hizmeti ve hızıyla stoklamadan adreslemeye, paketlemeden kargolamaya e-ticarette birçok maliyetten, zamandan ve iş yükünden tasarruf edebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük depolama merkezi Gebze başta olmak üzere Ankara, İzmir, Adana, Diyarbakır ve Erzurum’la birlikte toplamda 6 depolama alanı bulunur. Gebze depolama alanı 100 bin metrekare, Ankara, İzmir, Adana depolama alanları 40 bin metrekare ve Diyarbakır, Erzurum depolama alanı 10 bin metrekareden oluşur.

Hepsipay

Hepsipay (D Ödeme Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.), e-ticaret alanında 15 yıllık tecrübeye sahip Türkiye’nin en büyük e-ticaret şirketi Hepsiburada’nın 100% pay sahipliğinde online ödeme dünyasındaki girişimi olarak 2015 yılının Haziran ayında kurulmuştur. Hepsipay, 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para kuruluşları hakkında kanun kapsamında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’ndan lisansını alarak, Haziran 2016 itibariyle faaliyete başlamıştır. Ticaretin dijitalleşmesine öncülük etme, kolay ve güvenli online alışverişi yaygınlaştırarak sektörü büyütme vizyonu çerçevesinde KOBİ ve girişimcilere destek olmayı en büyük hedef olarak belirleyen Hepsipay, online girişimcilere ve e-ticaret şirketlerine, tahsilat yapabilmeleri için gerekli olan kolay, hızlı ve güvenli ödeme altyapı hizmetleri sunmaktadır.

HepsiAkademi

İşlerinizi geliştirecek güncel eğitim içerikleri ve haftalık eğitim takvimine ulaşabileceğiniz HepsiAkademi sayfamız sizleri bekliyor!

Hepsiad

Reklam verin görünürlüğünüzü arttırın Facebook, sponsorlu ürün ve influencer reklamları ile görünürlüğünüzü arttırıp satışlarını destekle!

Hepsifly

Hepsifly, 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentasıdır. Uygun fiyatlı uçak biletileri ile dünyayı keşfetmeye başla!

İlginizi Çekebilecek Ürünlerimiz

Akıllı Kobi
Hepsijet

HepsiJET bir Doğan Online Kuruluşudur. E-ticaret sektöründe, değişen ve müşteri odaklı, dağıtım hizmetlerini dönüştürmek amacıyla kurulmuş teknoloj...

Daha fazla bilgi
Hepsifly

Hepsifly, 13238 belge numarası ile TÜRSAB'a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentasıdır. Uygun fiyatlı uçak biletler ile dünyayı keşfetmeye başla!

Daha fazla bilgi
Hepsiakademi

İşlerinizi geliştirecek güncel eğitim içerikleri ve haftalık eğitim takvimine ulaşabileceğiniz HepsiAkademi sayfamız sizleri bekliyor!

Daha fazla bilgi
Hepsilojistik

E-ticaret operasyonunu daha da pratik hale getiren HepsiLojistik ile depolama ve kargolama süreçlerinden kurtulun, operasyonel mükemmelliyetçilik a...

Daha fazla bilgi
Hepsiad

Reklam verin görünürlüğünüzü arttırın Facebook, sponsorlu ürün ve influencer reklamları ile görünürlüğünüzü arttırıp satışlarınızı destekleyebilirs...

Daha fazla bilgi
HepsiPay

Kolay, hızlı ve güvenli ödeme altyapı hizmetleri sunan Hepsipay ile müşteri memnuniyetini arttırın!

Daha fazla bilgi