Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Dekopano Bilişim ve Elektronik Tic. Serdar Özbilen

Mikropazar Dijital ekibi 10 yıla yakın süredir dijital dünyanın farklı alanlarında doğrudan sürecin içinde yer alan, işleyişi dışarıdan öğrendikleri ile değil birebir tecrübe ederek yaşayan uzmanların bir araya gelmesiyle ortaya çıkan tecrübeli bir ekiptir. E-ticaretin tedarikten satışa, müşteri desteğinden yazılım ve pazarlama hizmetlerine kadar tüm süreçlerinde görev almış ekibimiz bu süreçte edindiği tüm tecrübesini müşterilerine aktarmayı hedeflemektedir.
Dekopano Bilişim ve Elektronik Tic. Serdar Özbilen
Dekopano Bilişim ve Elektronik Tic. Serdar Özbilen
Dekopano Bilişim ve Elektronik Tic. Serdar Özbilen
Dekopano Bilişim ve Elektronik Tic. Serdar Özbilen
Dekopano Bilişim ve Elektronik Tic. Serdar Özbilen
Dekopano Bilişim ve Elektronik Tic. Serdar Özbilen
Dekopano Bilişim ve Elektronik Tic. Serdar Özbilen
Dekopano Bilişim ve Elektronik Tic. Serdar Özbilen
Dekopano Bilişim ve Elektronik Tic. Serdar Özbilen
Dekopano Bilişim ve Elektronik Tic. Serdar Özbilen

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

E-ticaret Sitesi Kurma ve Yönetme Hizmeti

E-ticaret sitesi kurmak hemen hemen tüm insanların daha doğrusu kendi işini yapmak isteyen tüm insanların hayalidir. Stoksuz yapılabilmesi, yer bağımsız olması, milyonlara hatta milyonlara ulaşma imkanı sunması gibi sebeplerle günümüzün gözdesi olan ticaret şeklidir. Elbette bu işin ilk ve en önemli adımı e-ticaret sitesi kurdurmaktır. Her işte olduğu gibi bu işte de atılan ilk adım aslında işin temelini oluşturur. İşte bu nedenle online ticari hayatınızın başlamadan bitmemesi, büyüyerek ilerlemesi için işin gerçek uzmanlarından yardım almak gerekir. Mikropazar olarak kendi özel gelişmiş e-ticaret altyapımız ile e-ticaret isterseniz de tamamen sıfırdan size özel kodlanan e-ticaret sitesi hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

Kurumsal / Şirket Web Sitesi Kurulum Hizmeti

Potansiyel veya mevcut bir müşterinin firmanızın adını duyduğunda yapacağı ilk şey nedir ? İsmini Google, Yandex gibi arama motorlarına yazmak. Peki ya siz burada var mısınız ? Bunun cevabı muhakkak evet olmalı. İsterseniz milyonlarca lira sermayesi ve binlerce personeli olan devasa bir firma olun, isterseniz tek kişilik bir şahıs firması. Dijital dünyada sizi ilk tanıtan şey web sitenizdir. Önemli bir müşteri adayınızla ilk görüşmeye bakımsız, doğru iletişimi bilmeyen, yeterince bilgisi olmayan bir personelinizi göndermek ister misiniz ? Eminiz ki buna cevabınız hayırdır. Öyleyse sizi araştıran müşterinizin karşısına kötü, bakımsız güncellikten uzak bir web sitesi ile çıkman ne kadar doğru ? Web, tek kişilik küçük bir firmayı olduğundan çok daha büyük ve kurumsal gösterme yetisine sahipken, son derece büyük ve kurumsal firmanın imajını da yerle bir etme tehlikesini taşır. Bu nedenle kurumsal / şirket web sitenizi yeni trendlere uygun, modern ve işlevsel olarak yaptırmak için Mikropazar ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Wordpress / Woocommerce Destek Hizmeti

Dünyadaki internet sitelerinin %65’inin WordPress tabanlı olduğunu biliyor muydunuz ? WordPress size harika imkanları ücretsiz sağlayan bir web altyapısıdır. Her ne kadar ücretsiz de olsa önünüze açılan panelde neler yapacağını bilmediğinizde çok yavaş ve kontrolden çıkmış bir web sitesi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Mikropazar olarak WordPress sisteminin en ince noktalarına kadar edindiğimiz tecrübe ile yanınızdayız. Doğru eklenti seçimleri, wordpress site hızı optimizasyonu, otomasyon ve daha birçok konuda hizmet veriyor ve sizi harika bir WordPress site sahibi yapıyoruz. Eğer WordPress konusunda uzmanlaşmak isterseniz eğitim hizmetimizle de WordPress’i nasıl en verimli şekilde kullanabileceğinizi öğrenebilir ve dilediğiniz kadar site kurma yetkinliğine erişebilirsiniz. Woocommerce, WordPress tabanlı çalışan ve WordPress siteyi e-ticaret sitesine çeviren muhteşem bir eklentidir. Onu muhteşem kılan şeyler ise size binlerce ücretsiz eklenti ile sağladığı kolaylık ve sürekli güncel kalması. Örneğin bir e-ticaret siteniz var ve detaylı kampanya modülüne ihtiyacınız var ama bu hem zaman harcamak hem de yüksek maliyet demek ama Woocommerce kullanıyorsanız tek yapmanız gereken doğru eklentiyi bulup kurmak. Elbette eklenti konusunda size sınır koyulmasa da WordPress ve Woocommerce performans açısından her eklentinin kurulmaması gereken bir sistem. Tema ve eklenti seçimleri kilit konular ve seçerken dikkat edilmesi gereken birçok kriter mevcut. Doğru seçimleri ve kurulumları yapmazsanız sonuç sizin için hüsran olabilir. Mikropazar olarak kendi e-ticaret sitemizde de kullandığımız bu altyapıyı kusursuz bir işleyişe sokmanızda yanınızda yer alıyor ve tecrübemizle size düşük maliyetle muhteşem bir e-ticaret sitesi kuruyoruz.

Instagram Reklam Hizmeti

Instagram 2020 yılı itibariyle 1 milyar kullanıcıya erişen ve görsel paylaşıma odaklanan sosyal medya platformu . Bu da dijital pazarlama açısından olmazsa olmaz bir platform haline gelmesine neden oluyor. Facebook, bünyesinde barındırdığı Instagram, Whatsapp gibi araçlardan elde ettiği verileri de kullanarak reklamları doğru kullanıcılara göstermenizi sağlıyor. Doğru hedefleme ve optimizasyon ile Instagram reklamları ile yüksek dönüşüm elde etmek mümkün. Elbette bu sadece gönderinin altında yer alan “Gönderiyi Önce Çıkar” butonuna tıklayarak pek de mümkün değil. Sunduğu Facebook Business aracıyla çok detaylı hedefleme, hedeflere göre farklı reklamlar gösterme gibi birçok işlemin profesyonellerce yapılması gerekli. Mikropazar olarak Instagram reklamı verme, raporlama, bireysel ya da kurumsal eğitim hizmetlerimizle müşterilerimizin bütçelerini en uygun şekilde kullanmasını sağlıyoruz.

Google Ads Reklam Hizmetleri

Dijital pazarda müşteriye ulaşmanın birçok yolu var. Sosyal medya, mailing hatta TV reklamları vs. Ancak en önemli hedef ürün veya hizmetlerinizi arayan kişilerin size ulaşmasını sağlamak. Sattığınız ürün veya verdiğiniz hizmeti Google’da arayan bir kullanıcıdan daha büyük bir potansiyel olabilir mi ? Elbette hayır. İşte bu noktada Google’ın reklam platformu Google Ads (eski adıyla Adwords) devreye giriyor ve ihtiyacınıza yönelik birçok reklam formatını kullanımımıza sunuyor. Görüntülü, metin arama, yeniden pazarlama ve daha birçok reklam türü ile potansiyel müşterilerinize daha düşük maliyet ve daha yüksek dönüşüm oranıyla erişmek için bir profesyonelle çalışmanız şart. Google ads reklam verme, dönüşümlerinizi artırıcı optimizasyon işlemleri, raporlama ve dilerseniz Google Ads eğitim hizmetleri de dahil olmak üzere tüm işlemlerinizde Mikropazar olarak yanınızda yer almak istiyoruz.

Facebook Reklam Hizmetleri

Facebook 2020 yılı itibariyle 2.4 milyar insanın kullandığı devasa bir sosyal medya platformu haline geldi. Elbette ki Facebook elindeki bu büyük veriyi gelire çevirmek için sınırlı da olsa(!) reklam verenlerin kullanımına sunuyor. Bu da dijital pazarlama açısından harika bir platform haline gelmesine ön ayak oluyor. Facebook, bünyesinde barındırdığı Instagram, Whatsapp gibi araçlardan elde ettiği verileri de kullanarak reklamları doğru kullanıcılara göstermenizi sağlıyor. Doğru hedefleme ve optimizasyon ile Facebook reklamları ile yüksek dönüşüm elde etmek mümkün. Elbette bu sadece gönderinin altında yer alan “Gönderiyi Önce Çıkar” butonuna tıklayarak pek de mümkün değil. Sunduğu Facebook Business aracıyla çok detaylı hedefleme, hedeflere göre farklı reklamlar gösterme gibi birçok işlemin profesyonellerce yapılması gerekli. Mikropazar olarak Facebook reklamı verme, raporlama, bireysel ya da kurumsal eğitim hizmetlerimizle müşterilerimizin bütçelerini en uygun şekilde kullanmasını sağlıyoruz.

Galeri

Dijital Dünyanın Her Adımında Yanınızdayız. Online dünyada ihtiyacınız olan her alanda hizmetlerimizle yanınızdayız