Size Uygun Dijital Çözümler

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Dijital Dönüşüm Finansmanı (İşini Dijitale Taşı)
Dijital Dönüşüm Finansmanı (İşini Dijitale Taşı)

İŞİNİ DİJİTALE TAŞI; İhtiyacınız olan akıllı telefon, bilgisayar, tablet, sunucu, yazılım ve proje hizmetine Financell Dijital Dönüşüm Finansmanı ile sahip olabilirsiniz.

 • Verimlilik
 • Esneklik
 • Ödeme Kolaylığı (3 ay erteleme)

Dijital dönüşüm yolculuğunuzda ihtiyaç duyduğunuz yenilikçi donanım ve yazılım ihtiyaçlarınız tek noktadan ve uçtan uca dijital dönüşüm danışmanınız Turkcell’de!

Geniş ürün yelpazemizde sunucu, veri depolama sistemleri, kablolu/kablosuz ağ çözümleri, ağ ve bilgi güvenliği çözümleri, ses ve video konferans sistemleri, son kullanıcı ürünleri ve ofis ekipmanları gibi birçok kategoride ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyoruz. Donanım ve yazılımlarla birlikte sunduğumuz hizmetlerle de her zaman yanınızdayız. Uzman ve deneyimli kadromuzla sunduğumuz yardım masası, mobil cihaz yönetimi gibi çözümler ve yönetilen hizmetler kapsamında uçtan uca sunduğumuz BT servislerinden faydalanabilirsiniz.

İşiniz için uçtan uca teknolojik donanım ihtiyaçlarında finansman çözümlerimizle de yanınızdayız.

Çözüm Kataloğumuz:

 • Akıllı Cihazlar: Akıllı Telefon, Tablet & Bilgisayar, Aksesuar
 • Sunucu ve Veri Depolama Sistemleri: Yüksek performans ve güvenlik sağlayan sunucu çözümlerimiz ve verilerinizin güvenle saklanması, sınıflandırılması ve korunması için depolama çözümlerimizle yanınızdayız.
 • Kablolu/ Kablosuz Ağ Çözümleri: İhtiyaçlarınıza göre erişim, dağıtım, omurga anahtarlarını konumlandırıyor ve verilerinizin yüksek hızda ve güvenli taşınması için kablolu/kablosuz ağınızı yapılandırıyoruz.
 • Ağ ve Bilgi Güvenliği Çözümleri: İşletmenizin siber tehditlere karşı hem ağ yapısının hem de tüm verinizin korunmasını sağlayacak alt yapıyı en gelişmiş sistemlerle oluşturuyoruz.
 • Ses ve Video Konferans Sistemleri: Sağladığımız geniş kapsamlı Tümleşik İletişim Çözümleri ile ihtiyaç duyduğunuz yüksek performans ve kesintisiz bağlantıyı BT altyapınıza uygun olarak tasarlıyoruz.
 • Lisanslama ve Yazılım Çözümleri: İhtiyaçlarınızı analiz ediyor ve buna göre ihtiyacınız olan doğru yazılımları ve doğru lisanslama modellerini belirleyerek en yüksek faydayı almanızı sağlıyoruz.
 • Son Kullanıcı Çözümleri: Çalışanlarınızın ihtiyaç duyacağı, iş sürekliğinizi sağlayacak tüm donanım ihtiyaçlarınızı sizlerle birlikte belirliyor, doğru ve en çok verim alacağınız çözümleri ortaya koyuyoruz.
 • Ofis Ekipmanları: İşletmenizde bulunması gereken yazıcı, monitör, IP kamera gibi tüm yardımcı ekipmanları tek bir noktadan size sunuyoruz.

1

Verimlilik

Sürekli erişim ve operasyonel süreçleri kısaltarak ya da tamamen ortadan kaldırılmasıyla artan verimlilik

2

Esneklik

İhtiyacınıza uygun farklı altyapı ve esnek çözüm içerikleri

3

Ödeme Kolaylığı

Taksit veya sabit fiyat kurgusu

Ödemelerin 3 ay ertelenmesi

Turkcell Dijital İş Servisleri

Bu ürün/hizmet ile ilgili bağlantıyı görmek için Akıllı KOBİ'ye üye olabilirsiniz veya üye girişi yapabilirsiniz.

Diğer Finansal Dijital Dönüşüm Çözümleri

Akıllı Kobi

Diğer Bilgi ve İletişim Çözümleri

Akıllı Kobi