Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Dijital Kobi

DijitalKobi, kurulduğu günden itibaren müşteri ve iş ortaklarının ihtiyaç ve taleplerine göre, sade, özgün, farklı, güncel, modern ve özgürlükçü yapısı ile gelişimini devam ettirmiştir. Bugün, çağımızın gereklilikleri arasında yer alan dijital dönüşüm için gerek yazılım gerek ise donanımsal çözümlerin yanında klasik marka yönetimi ve unsurlarını içinde barındırarak müşteri ve iş ortaklarına destek olmaya devam etmektedir. Tüm iş süreçlerini dijital dönüşüme adapte ederek zaman, verimlilik ve istikrar sağlayarak markanızı rekabetçi koşullara taşımayı öncelik edinmekteyiz.
Dijital Kobi
Dijital Kobi
Dijital Kobi
Dijital Kobi
Dijital Kobi
Dijital Kobi
Dijital Kobi

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

SEO

SEO Nedir? Web siteleri için arama motorları algoritmalarına göre yapılan teknik bir çalışmadır. Bu algoritmaların çoğu gizli olup bazıları arama motorları tarafından açıklanmaktadır. Başka bir şekilde tanımlamak gerekirse; belirlenen anahtar kelimelere göre web sitenizin arama sonuçlarında en iyi sonuç vermesidir. Arama motoru algoritmaları sık sık güncellenir. Başarılı sonuçlar almak ve hedeflere ulaşmak için SEO çalışmanın sürekli yapılması gerekmektedir. SEO SÜRECİ Araştırma – Analiz Markanızı/işletmenizi kapsamlı bir şekilde araştırıp analiz ediyoruz. Web sayfaları, kullanılan kanallar, sektör analizi ve diğer tüm kaynakları inceliyoruz. Rakip Analizi Rakiplerinizin en iyi olduğu sayfaları, anahtar kelimeleri ve trafik aldığı bağlantıları tespit edip rakibinizden daha iyi sonuç alacağınız yeni strateji geliştiririz. Planlama Yapılan analizler sonrası performansı etkileyen teknik aksaklıklar tespit edilir. Var olan içerikler revize edilip yeni içerikler oluştururuz. Aksiyon Araştırma, rakip analizi ve planlama sonrası SEO çalışmasına başlanır. Yapılan çalışmalar dönemsel olarak tekrarlanır ve raporlanır.

Dijital Pazarlama

Google ADS Google ADS reklamlarını önemsiyoruz; çünkü sizi önemsiyoruz. Google ADS reklamlarını şeffaf ve stratejik yöneterek markanızın performansını arttırıyoruz. Google ADS yanı sıra Yandex, Bing arama motoru araçları ile markanızın bilinirliğini arttırıyoruz. Dijital Pazarlama Süreci Sektörel Analiz Markanızın bulunduğu sektörü detaylı analiz edip dinamikleri belirleyerek eylen planı hazırlıyoruz. Rakip Analizi Sektörünüzde yer alan rakiplerinizin stratejilerini takip edip yeni stratejiler geliştiriyoruz. Hedef Kitle Analizi Sektörünüzün hedef kitlesini belirleyerek onlarla bağ kurup müşteri sadakati oluşturuyoruz. Optimizasyon Web sitenizi ve reklamlarınızı devamlı takip edip geliştirilmesi gereken alanları belirliyoruz. Anahtar Kelime Analizi Sektörünüzün pazardaki ait anahtar kelimeleri tespit edip maliyet hesaplaması yapıyoruz. Raporlama Yapmış olduğumuz çalışmaları, belli araçlar sayesinde hazırlayıp sizlere iletiyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Dijital pazarlama deyince akla ilk gelenler Google ve arama motorları olunca sosyal medya ikinci planda kalabiliyor. Markanızın değerini arttırmak için tüm dijital platformların etkin bir şekilde kullanılması kaçınılmaz. Ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenize tanıtmak ve marka değerinizi arttırmak için hemen başlayın. Sektörel Analiz Markanızın bulunduğu sektörü detaylı analiz edip dinamikleri belirleyerek eylen planı hazırlıyoruz. Rakip Analizi Sektörünüzde yer alan rakiplerinizin stratejilerini takip edip yeni stratejiler geliştiriyoruz. Entegrasyonlar Sektörünüzün hedef kitlesini belirleyerek onlarla bağ kurup müşteri sadakati oluşturuyoruz. Hedef Kitle Analizi Web sitenizi ve reklamlarınızı devamlı takip edip geliştirilmesi gereken alanları belirliyoruz. Yeniden Pazarlama Sektörünüzün pazardaki ait anahtar kelimeleri tespit edip maliyet hesaplaması yapıyoruz. Raporlama Yapmış olduğumuz çalışmaları, belli araçlar sayesinde hazırlayıp sizlere iletiyoruz.

E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Ciddi Bir İştir Yapılan tüm iş girişimlerde olduğu gibi e-ticaret girişimi de ciddiye alınması gerekiyor. Sektör ve işletmelere göre farklı stratejiler belirlenerek istenilen hedeflere ulaşılması sağlanarak hedeflerinize ulaşın. E-Ticaret birçok alanda uzmanlık gerektiren iş kolların arasında yer almaktadır. Uzman ekibimiz ile tüm süreçleri sizin adınıza yönetiyoruz. Uzmanlık Alanlarımız Dijital Pazarlama SEO Google ADS Sosyal Medya Markalaşma SEM Grafik Tasarım İçerik Pazar Yerleri Yazılım ERP Dijital Dönüşüm

Web Tasarım

Nasıl Yapıyoruz? Araştırma Sizi dinliyoruz. Markanızın, işletmenizin hikayesini dinleyip markanızı en iyi şekilde yansıtacak hikayeyi birlikte inşa ediyoruz. Tasarım Markanıza özel plan ve stratejiler geliştiriyoruz. Uzman ekibimiz hikayenize uygun teknik ve görsel süreçleri planlıyor. Geliştirme Teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak markanızı doğru yansıtacak mobil uyumlu web sitenizi size teslim ediyoruz. SEO Uyumlu Web sitenizi geliştirirken müşteri talep etmese de SEO (arama motoru optimizasyonu) alt yapısına uygun web geliştiriyoruz. Mobil Uyumlu Tasarım Dijital Kobi uzman ekibi, Web sitenizin responsive (Duyarlı) tasarım yapmaktadır. Böylece tüm cihazlardan sitenize ulaşılabilecektir.

Yazılım

Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP), farklı sektörlerdeki binlerce işletmeye çözüm ürettiğimiz WOLVOX MRP, CRM, İnsan Kaynakları, Ofis ve Veri Yönetimi programlarımız ile finansal tablolarınızı planlamaya, bütçelendirme ve raporlama yapmanıza yardımcı oluyoruz. WOLVOX MRP, malzeme ihtiyaç planlaması yaparak, üretim süreçlerinizi ve kaynakları etkin şekilde yönetin. Zamanlama, maliyet ve işçilik giderlerinizi hesaplayarak üretim ve iş teslimi süreçlerinde verimliliği artırın. WOLVOX CRM (Müşteri İlişkiler Yönetimi) ile müşteri ilişkilerinizi verimli hale getirerek stratejinizi güçlendirin. CRM programımızın kolay ve pratik raporlama sistemi ile karlılığınızı en yüksek seviyeye çıkarın. WOLVOX İnsan Kaynakları (HRM) ile çalışanlarınızın iletişim ve departman bilgileri başta olmak üzere işe alım süreçleri, performans ölçümü, personel giriş-çıkış işlemleri, bordrolama hak ediş vb. birçok veriye tek bir sistem üzerinden kolayca ulaşabileceksiniz. Ofis ve Veri Yönetimi, ofisinizde ihtiyaç duyduğunuz malzeme tedarik işlemleri ofis malzemelerinin bakımı, mesajlaşma, yedekleme, ekran izleme vb. ihtiyaç duyduğunuz pek çok konuya ofisinizi verimli yönetebilmeniz için geliştirdiğimiz programlarımız ile çözüm üretin. Muhasebe çözümlerimiz ile ön muhasebe ve genel muhasebe süreçlerinizi kusursuz bir şekilde takip edebilirsiniz. Mali müşavirlere özel çözümlerimiz ile mükellef kayıt ve bildirim işlemlerini pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Ön muhasebe programımız ile müşterileri, stokları, çek- senet işlemlerini, banka hesapları vb. işlemleri kayıt altına alarak dilediğiniz an detaylı raporlara ulaşabilirsiniz. İşletmenizde hesap planı, açılış, tahsil, tediye, mahsup, kapanış fişi oluşturabilir, hesap durumları, mizan raporları, bilanço kayıtlarını raporlayabilirsiniz. Mali müşavirler için geliştirdiğimiz çözümlerimiz ile ön muhasebe ve genel muhasebe kayıtlarını kolaylıkla tutabilir, girmiş olduğunuz kayıtlara göre bilanço ve gelir hesaplarını düzenleyebilirsiniz. Beyannameler hazırlayarak gerekli tüm bildirimleri yapabilirsiniz. e-Dönüşüm hizmetleri, teknolojinin ilerlemesi ile her geçen gün dijitalleşen dünyada hayatımızın her alanında yerini almaya başladı. Bilgisayar ve internet kullanımının yaygınlaştırılması, online imza kullanımı, işlemlerin ortak bir ağ üzerinden gerçekleştirilmesi vb. işlemlerin artışı ile birlikte, Kamu kurumları ve özel sektör kuruluşları bu bilgi ve hız dünyasında tüm hizmetleri şeffaflaştırarak işlemlerini güvenilir bir şekilde yapabilme imkanına kavuşuyor. Kağıt, iş gücü ve zaman tasarrufu sağlayabiliyorlar. Daha önce büyük işletmeler ile sınırlı olan e-dönüşüm artık küçük işletmeleri de içine alan, genel bir dönüşüm sürecini ifade etmektedir.