Size Uygun Dijital Çözümler

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Doküman Yönetimi
Doküman Yönetimi

Tüm dokümanlarınızı buluta taşıyın, Doküman Yönetimi Servisi sayesinde güvenle kullanın ve saklayın!

  • Bulut teknoloji ile her an her yerden erişim
  • İş sürekliliğini tüm tehditlere karşı korumak için en güvenli ortam
  • Mobil uygulama avantajı
  • e-Postadan doğrudan doküman aktarımı

Bulut-tabanlı Doküman Yönetimi, kurulum ve ek maliyet gerektirmeyen yapısı, doküman arama ve paylaşma fonksiyonları, verileri Türkiye'deki bulut üzerinde güvenle saklama gibi özellikleri sayesinde doküman yönetimini güvenle kolaylaştırıp hızlandırıyor. Dijital doküman yönetimi ile hem süreci daha hızlı ve verimli yönetebilir hem de daha güvenli bir arşiv imkanı sağlayabilirsiniz. Tüm dokümanlarınızı bulut üzerinde Logo güvencesi ile saklayıp yönetmeniz mümkün. Başlangıç maliyeti gerektirmeyen Logo Doküman Yönetimi programı sayesinde sistemi kolayca kurabilir, işletmeye ait tüm belge ve bilgilerinizin yönetimini verimli ve güvenli şekilde sağlayabilirsiniz.

1

Her An Her Yerden Erişim

Masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlar, tabletler ya da akıllı telefonlar üzerinden kullanılabilen Logo Doküman Yönetimi Servisi, sunduğu kesintisiz online erişim sayesinde zamandan ve mekandan bağımsız işlem yapabilmeyi sağlıyor. Ayrıca mobil cihazlar üzerinden buluta veri yükleme imkanı da sunuluyor.

2

İş Sürekliliğini Korumak İçin En Güvenli Ortam

Dokümanların şirket sunucularında tutulması, kurumsal veri güvenliği uygulamaları ne kadar gelişmiş olursa olsun siber saldırı ihtimalini de beraberinde getiriyor. Ayrıca doğal afetler ya da insan kaynaklı hatalardan kaynaklanan aksaklıklar da doküman güvenliği, dolayısıyla da iş sürekliliği açısından bir tehdit unsuru olabiliyor. Logo Doküman Yönetimi Servisi, dokümanların bulut üzerinde tutulması sayesinde, tüm tehditlere karşı ekstra koruma sağlıyor.

3

Hızlı ve Kolay Doküman Arama

Kurumlarda yıllar içinde birikmiş çok sayıda doküman arasından belirli bir tanesini bulmak en çok zaman alan işlemlerden biri. Logo Doküman Yönetimi Servisi’nin gelişmiş arama ve tam metin arama fonksiyonu, doküman arşiviniz ne kadar geniş olursa olsun aradıklarınızı hızla ve kolayca bulmanızı sağlıyor, iş yükünüzü azaltıyor.

4

Akıllı Klasörler ile Anlık Doküman Gruplama

Dokümanları dilediğiniz şekilde sınıflandırmanızı sağlayan Logo Doküman Yönetimi Servisi, farklı noktalarda bulunan dokümanları metaveri alanlarına göre anlık olarak gruplandırma imkanı sunuyor. Böylece, belirli dokümanlar üzerinde çalışmak için geçici bir sınıflama yapılabiliyor, istendiği anda da tekrar klasör yapısına geçiş yapılabiliyor.

5

Kurumsal Hafıza Oluşturma

Logo Doküman Yönetimi Servisi, dokümanların saklanmasının ötesinde, farklı versiyonlarla birlikte yönetilebilmesini de sağlıyor. Meta veri yönetimi de sunan bu çözüm, kurumsal bilgileri daha da detaylandırıp kolay bulunabilir hale getiriyor. Yeni meta veri alanları da kolayca tanımlanabiliyor. Bu sayede tüm dokümanlardaki bilgiler gerçek anlamda kurumsal hafızaya dönüşüyor.

6

e-Postadan Doğrudan Doküman Aktarımı

Logo Doküman Yönetimi Servisi, Office365 ve Gmail e-posta hesaplarıyla entegre edilebiliyor. Bu sayede, tanımlanan posta kutularına gelen e-postalar ve ekleri doğrudan sisteme aktarılıyor.

7

Mobil Uygulama

Sabit kişisel bilgisayarların yanı sıra Android ve iOS işletim sistemli tüm mobil cihazlarda da kolayca kullanılabilen Logo Doküman Yönetimi Servisi, dokümanlara her an, her yerden erişim sağlıyor. Anlık bildirimlerle sürekli doküman takibi yapılabilirken, mobil cihazlar üzerinden sisteme görsel ve video aktarımı da mümkün oluyor. Çevrimdışı mod sayesinde, internet bağlantısı olmadığında da dokümanlar görüntülenebiliyor.

8

Yetki Bazlı Çalışma Alanları

Kullanıcılara yetki tanımlamaları yapılabilmesini sağlayan Logo Doküman Yönetimi Servisi sayesinde kurum dokümanları sadece yetkili kullanıcılar tarafından eklenebiliyor, görüntülenebiliyor veya düzenlenebiliyor. Üstelik doküman üzerindeki tüm hareketler kapsamlı denetim raporlarıyla her an takip edilebiliyor.

Ürünün Kategorileri

Logo Yazılım

Bu ürün/hizmet ile ilgili bağlantıyı görmek için Akıllı KOBİ'ye üye olabilirsiniz veya üye girişi yapabilirsiniz.

Diğer Bulut Çözümleri Çözümleri

Akıllı Kobi

Diğer Bilgi ve İletişim Çözümleri

Akıllı Kobi