Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

DVM TEKNOLOJİ A.Ş

Yurtiçi ve Yurtdışında IoT ile ilgili farklı projelerde ve çeşitli sektörlerde veri takibi ve yönetimi yapıyoruz. Yeni ve anlamlı çözümler geliştirerek, müşterileri deneyimini daha hızlı ve daha akıllı hale getiriyoruz. Çözümlerimizin işinizi yapma şeklini iyileştirebileceğine inanıyoruz. Etrafımızdaki dünya; karışık çiplerle, sensörlerle ve kolayca gömülebilen nesnelerle dolu. Bu nesneleri akıllı ve anlamlı bir şekilde birbirine bağlayarak, toplanan verileri değerli ve ilişkilendirilir hale getiriyoruz. İşinizi birlikte daha akıllı yapalım ve dijitalleştirelim!
DVM TEKNOLOJİ A.Ş

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

DVM Akıllı Şehir

Akıllı şehir çözümlerimiz, farklı sensör türlerinden gelen verilere dayanmaktadır. Bu sensörlerden gelen veriler, enerji, kamu hizmetleri, kamu güvenliği, hava kalitesi, atık yönetimi gibi şehir yaşamının günlük yönleriyle ilişkili yenilikçi programlar veya çözümler oluşturmak için toplanır ve işlenir. Bu çözümler, tüm araçların konumunu içerir. Sürücü bilgileri günlük olarak araç durumu ile entegre edilebilir. Sürücü davranışı da izlenebilir ve özel alarmlar ve olaylar hakkında anlık bilgi alabilirsiniz.

DVM Endüstri 4.0

Sanayideki son devrime seyirci kalmıyoruz. Sadece makinelerin birbiriyle tek tek konuştuğu klasik sistemden sıyrılarak, her veriyi aynı potaya sokarak süreçleri ilişkilendirebiliyor, yeni ilişkiler keşfederek üretimi inovasyonla geliştiriyoruz. Endüstriyel devrim, makinelerin üretimde kullanılmasıyla başladı. 2. aşama seri üretimin başlamasıyla yaşandı, 3. aşama ise bilgisayar ve otomasyona geçiş ile sağlandı ve artık bu devirin de sonu geldi. Endüstri 4.0 üretimde kullanılan tüm girdilerin, makinelerin ve verilerin bağlantılı hale gelmesi ile bugün yaşanmaya başladı. Müşterilerimize bu alanda, stok takibinden, kalite kontrol işlemlerine ve arıza önleyici bakıma kadar geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz.

DVM Akıllı Tarım

Tarım dünyada en az dijitalleşmiş sektörlerin başında yer alıyor. Dijitalleşme ile giderlerin azaltılması, ürün çıktısının arttırılması ve önleyici tedbirlerin alınabilmesi mümkün oluyor. Tarlalarınızdan, seralarınızdan, bahçelerinizden ya da tarımsal uygulama alanlarınızdan anlık olarak verilere erişebilir, manuel ya da otomatik olarak kontrol edebilir, ürünleriniz hastalanmadan müdahale edebilirsiniz.

DVM Generator Track

Generator Track ile geleneksel dizel jeneratörleri birbirine bağlıyor ve onları "akıllı" hale getiriyoruz. Saha teknisyenleri ile sahadan okuma yapan firmalar bu çözüm sayesinde tüm verileri geliştirdiğimiz arayüz üzerinden izleyebilecek ve kontrol edebilecektir. Geliştirilen bu platform sayesinde yakıt seviyesi ve tüketimi, pil/akü durumu güç üretim seviyesi anlık olarak izlenebilmekte jeneratörlerin başlatılması, durdurulması ve test edilebilmesi uzaktan yapılabilmektedir. Çok sayıdaki jeneratörün bu panel üzerinden yönetilmesi mümkündür. istihdam etmek, her şeyin monitör ekranından izlenmesi ve kontrol edilmesiyle geçmişte kaldığından; bu kamu hizmeti veren şirketler için işi kolay ve pratik haline getirir. Bu araçla; diğer şeylerin yanı sıra yakıt seviyesini, tüketimi, pil durumunu, güç üretim seviyesini izleyebilirsiniz, jeneratörleri başlatın, durdurun ve test edin ve sonsuz sayıda jeneratörü tek bir panelden yönetin.

DVM Cooler Track

Birçok FMCG şirketleri kendi soğutucularını dağıtır. Bu güçlü bir marka faaliyeti olmakla birlikte bazı lojistik sorunları getiriyor. Her yıl farklı nedenlerle bu soğutucuların bazıları kayboluyor. Benzer sorunları önlemek için Cooler Track uygulaması ile soğutucunun yerini takip edin daha da önemlisi pazarlama faaliyetlerinde kullanılmak üzere bu soğutuculardan birçok veri toplayın.

DVM Gaz Takibi

Basınçlı doğal gaz (CNG) benzin yerine kullanılabilir, dizel yakıt ve propan/LPG ile de kullanılır. Doğal gaz boru hattının bulunmadığı bölgelerde, CNG kamyonlar la müşteri lokasyonlarına dağıtılır. CNG çok hafiftir. Bu lojistik maliyetini kontrol altında tutar, şirketinizin planlamasını duyarlı hale getirir. CNGTrack çözümü tüm istemci konumlarını buluta bağlar ve müşteri stoklarını yönetmeyi sağlar. Doğru zamanda, doğru miktarda CNG teslim etmeyi ve rotayı planlamayı çok daha kolay hale getirir.

DVM Teknoloji Ürün ve Hizmetleri

DVM Teknoloji ile Akıllı Çözümler