Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

ETTS. ELEKTRONİK TİC. TAH. SİS. SAN. VE .TİC. LTD. ŞTİ.

Mobil Çözümler, Ödeme Sistemleri, Sadakat Uygulamaları, Saha Satış Çözümleri, Saha Operasyon ve Etkinlik Yönetimi, Uluslararası Lojistik Hizmetleri, E-Hizmet ve E-Ticaret Çözümleri konularında uzmanlaşmış, uçtan uca çözüm sunan Proje Geliştirme ve Uygulama şirketiyiz. Türkiye'nin en büyük bankaları, dünya devi finansal kuruluşlar, perakendenin liderleriyle başarı hikayeleri yarattık.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Ödeme Sistemleri

Fiziksel, mobil veya web üzerinden ödeme teknolojileri üzerine çözümler geliştiriyoruz. Global ölçekte ödeme ve kart sağlayıcısı partnerler çalışmalar hali hazırda yürütülmektedir.

Çağrı Merkezi Teknolojileri ve Hizmetleri

Çağrı merkezi, müşteri hizmetleri, müşteri deneyimi tasarımı teknolojileri üretilmesi ve operasyonlarının tamamı yürütülmektedir.

Mobil Bankacılık Çözümleri

Türkiye ve Balkanlar'da faaliyet gösteren bankaların mobil bankacılık teknolojilerinin geliştirilmesi konusunda tecrübeli ekip tarafından mobil bankacılık çözümleri üzerine çalışılmaktadır. Ürün geliştirme, iş geliştirme de dahil olmak üzere uçtan uca çözüm sunulmaktadır.

Mobil Uygulama Geliştirme

E-ticaret, bankacılık, lojistik başta olmak üzere çok çeşitli sektörlerde edinilmiş tecrübe ile native, hibrit, uçtan uca mobil uygulama geliştirmektedir.

Web Teknolojileri Geliştirme

Web sitesi, CRM yazılımları, yönetim panelleri, ERP çözümleri üzerine çeşitli web teknolojilerinin uçtan uca geliştirilmesi, entegrasyonu, bakım süreçleri süreçleri yönetilmektedir.

Sadakat Uygulamaları Çalışmaları

Markalara yönelik özelleştirilmiş sadakat uygulamalarının çalışması, operasyonel yürütülmesi süreçleri yapılmaktadır. Ekip olarak sadakat uygulamalarının teknolojik açıdan geliştirilmesi, sahada uygulanması, raporlanması, sürekliliğin sağlanması üzerine çalışmalar yürütülmektedir.

Referanslarımız - Projelerimiz

Bugüne kadar geliştirdiğimiz, uyguladığımız çalışmalarımızdan bazıları...