Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

EYTSOFT BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE YAZILIM ANONİM ŞİRKETİ

EDUCRM, eğitim kurumunuzda; başlıca öğrenci kayıt işlemlerinden, özel ders öğrencisi kayıt işlemlerine kadar, öğrenci devamsızlık takibi, personel işlemlerine kadar ihtiyaç duyabileceğiniz birçok konuda işlerinizi kolaylaştırırken, taksit ödemelerinin takibi, gelişmiş ödeme sistemi ile muhasebe işlemlerini de tek bir noktadan yürütmenizi sağlar.
EYTSOFT BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE YAZILIM ANONİM ŞİRKETİ

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Öğrenci İşlemleri

Öğrenciler · EDUCRM Öğrenciler alanından öğrencilerin kişisel bilgilerini , iletişim ve aile bilgileri gibi bir çok bilgiye ulaşabilir, kayıt altına alabilir veya düzenleyebilirsiniz. Yeni öğrenci oluştururken öğrenciye ait resim, 1. Yakını, 2. Yakını, TC Kimlik numarası, doğum tarihi, doğum yeri, meb numarası ve kayıt sahibi seçildikten sonra yeni öğrenci ekleme işlemi hızlı bir şekilde tamamlanabilir. Öğrencilere ödeme planı oluşturabilir, taksit ödemelerini kaydedebilir, Açıklama bilgileri eklenebilir ve eğitmen görüşünün eklenebileceği alanlar mevcuttur. Öğrencinin teslim etmesi gereken evrakların tamamlandığına dair onaylar verilmelidir. Sınav ve sertifika alanlarından meb sınav tarihi, sertifika adı , sınav tarihi , sertifika adı , sınava giriş sayısı gerekli bilgiler eklenir ve öğrenci kaydı başarıyla tamamlanır. Ayrıca öğrenci işlemlerinden mezunlarınızı yönetebilirsiniz.

Personel İşlemleri

EDUCRM Personel İşlemleri sayesinde sisteme kayıtlı kullanıcıların tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Personellerinizin gerekli evrak ve raporlarını sisteme ekleyebilir ve kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Maaş, prim, yol, yemek vb. ücretleri sistemde belirleyebilir. Ay sonunda personel maaş işlemlerini personel carilerini takip edebilirsiniz. Yeni eğitmen oluştururken şube seçimi, eğitmen fotoğrafı, izin günü seçimi, cinsiyeti, adı, soyadı, e-mail, telefon numarası bilgileri sisteme eklenerek hızlı bir şekilde işlemleri sağlayabilirsiniz. “Eğitmen Listele – Sil ” ekranından eğitmenlerin bilgisine ulaşarak aradığınız eğitmeni bulabilir, eğitmen ile ilgili istediğiniz alanı görüntüleyebilir ve güncelleyebilirsiniz. Eğitmenin izinli olduğu zaman aralıklarının seçimini ayarlayabilir, tablo sayesinde öğleden önce veya sonra izinli olduğu kısımlar görüntülenir.

Satış İşlemleri

EDUCRM satış modülü entegrasyonu ile sistemle bütün bir şekilde satışlarınızı arttırmaya ne dersiniz? · EDUCRM Satış Modülü, yapılan satış aşamasında kesin kayıt işlemi başarıyla sağlanan öğrencilerin istediği eğitim hizmeti saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirler. Öğrencilerinize diledikleri eğitimleri tanımlayabilirsiniz. Öğrencilere ödeme planı oluşturabilir, taksit ödemelerini kaydedebilir, · Satış modülü sayesinde yeni satışlar ve satış iyileştirme yönünde gerçek veriler sunar.

Sınıf Yönetimi

EDUCRM Sınıf İşlemleri ile sınıflarınızı hızlı bir şekilde kontrol etmek ister misiniz? EDUCRM Sınıf İşlemleri, derslik adı, kotası ve şube alanları mevcuttur. Sınıflarınızı eğitim başlangıç ve bitiş tarihleri ile oluşturabilirsiniz ve mevcut sınıflara derslik kotası sınırı getirebilirsiniz. Mevcut şubedeki derslikleri görüntüleyebilirsiniz. Yoklama İşlemleri EDUCRM Yoklama İşlemleri sayesinde öğrencilerinizin günlük olarak yoklamasını sistem tarafından alarak ay sonunda analizini görmenizi, hesaplamanızı sağlar. Yoklama işlemleri yalnızca görevlendirilmiş eğitmenler tarafından yapılabilir. Öğrencinin devamsızlığı durumunda gerekli öğrencilere toplu hazır mesaj şablonları veya özel mesaj seçeneği ile hızlı bir şekilde bilgilendirme yapılabilir. Devamsızlık takibi ile güçlü bir altyapı kurabilmenize olanak sağlar. Ders Programı Siz de eğitim programlarını takip edememekten sıkılmadınız mı? EDUCRM, oluşturduğunuz eğitimleri günlük, aylık ve yıllık seçenekleri ile takip edebilmenize olanak sağlar. Sadece eğitimler ile kalmayıp öğretmenlerin eğitim takvimlerini ve izin günlerini rahatlıkla takip edebilirsiniz. Sistemde eğitim programı, şubeler, derslikleri görüntüleme ve listeleme ekranları sayesinde öğretmen ve öğrencilere erişme imkanınız kolaylaşır. Takvimde yer alan zaman çizelgesi ile eğitimlerin saatlerini, derslik adlarını ve tıklayabileceğiniz link ile ilgili eğitimin gün, şube ve eğitimin tüm bilgilerini içeren bir sayfa sizleri karşılamaktadır.

Muhasebe

EDUCRM Muhasebe Süreciyle ile birlikte zamandan tasarruf! EDUCRM Muhasebesi Modülü, sistemin bütünleşik bir parçası olarak ister bağımsız bir muhasebe modülü olarak kullanılsın, işletmenizin ileri düzeydeki tüm ihtiyaçlarına cevap verir. EDUCRM Sistemi ile entegre edilmiş olarak kullanımı halinde, modülün en yararlı özelliklerinden faydalanmış olursunuz. En üst düzeyde veri tutarlılığı sağlayarak, karmaşık arayüz gereksiniminin önüne geçmiş olursunuz. Muhasebenin başlıca fonksiyonları; kaydetme , sınıflandırma özetleme ve raporlama fonksiyonlarından oluşur. EDUCRM muhasebe modülü sayesinde gelir, gider, gecikmiş taksitler, faturalar, maaş işlemlerinizi tek bir alandan yönetebilirsiniz. EDUCRM Muhasebe Modülü sayesinde standart fonksiyonların yanında yönetim için gerekli olan toplam ödemeler, kullanıcılar,ödenmiş ve ödenmemiş taksitlerinizin tablo analizleriyle kolaylıkla elde etmenizi sağlayan bir sistemden oluşur. Muhasebe ile ilgili kayıtların, müşteri veri tabanı bilgilerinin, ödeme planlarının, tedarikçilerin bilgileri tutulmaktadır. Modülün Muhasebe Modülü ile kusursuz entegrasyonu ile muhasebe kayıtları otomatik bir şekilde üretilir ve bu kayıtların ilgili kullanıcılara ait girişleri yapılır.

Raporlar

EDUCRM

EDUCRM Ekran Görüntüleri