Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Figen Yazılım Evi Ticaret Ltd Şti

Türkiye’nin lider mobil teknoloji firması Figensoft, mesajlaşma servisleri ve ödeme sistemleri alanlarında çözümler sunmaktadır. Mesajlaşma çözümleri PostaGüvercini markası ve ödeme çözümleri Tiko markası ile verilmektedir. Yerel şirketleri ile Türkiye dışında Azerbaycan, Gürcistan ve KKTC’de ofisleri bulunan Figensoft, global iş birlikleriyle tüm dünyada SMS gönderimi yapmaktadır.
Figen Yazılım Evi Ticaret Ltd Şti

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Global Toplu SMS Servisi

Figensoft Toplu SMS ürünü Posta Güvercini, 2003 yılından bu yana 15.000’den fazla kuruma çözüm sağlıyor. Türkiye’nin en eski toplu SMS markası olmasının yanı sıra Posta Güvercini, global iş birlikleri sayesinde sadece Türkiye’de değil dünyanın her noktasına kurumsal toplu SMS gönderim servisi sunar. Tüm dünya SMS’lerini gönderdiği müşterileri arasında Türk Hava Yolları, İş Bankası, Arçelik, LC Waikiki, Defacto gibi ülkemizin global markaları yer alır.

Toplu E-Posta Servisi

Toplu E-posta servisi, 2007 yılından bu yana 1000’den fazla kuruma çözüm sağlıyor. Kolay kullanılır arayüzü ile göndereceğiniz e-postayı hazırlayıp tek tıkla dilediğiniz kadar kişiye gönderiyor.

Elektonik İzin Alma Çözümü

Figensoft Elektronik İzin Toplama Uygulaması olan İzinizin, ETK ve KVKK uyarınca müşterilerinizden elektronik ortamda izin almasını sağlamaktadır. Mağaza içi uygulama entegrasyonu, mağaza içi tablet mobil uygulaması, web siteniz, mobil uygulamanız ve çağrı merkezi gibi bileşenlerinize entegre edilen Figensoft Elektronik İzin Toplama Uygulaması ile KVKK ve ETK uyarınca potansiyel müşterilerinizden veri işleme için alınan açık rıza sayesinde elde edilen gerekli izinlerinizin kaydını kolayca tutabilirsiniz. Bu çözüm ile müşterilerimiz bugüne kadar 10.000.000’dan fazla elektronik izin topladı.