Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Global AI Hub Yazılım ve Danışmanlık Ticaret A.Ş.

Modern dijital teknolojiler, her şeyden önce yapay zeka, robotik ve veriyle ilgili teknolojiler dünyamızı inanılmaz bir hızla değiştiriyor. Dijital dönüşümün ana itici gücünün insanlara olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, herkesin yaklaşan yapay zeka çağının aktif bir parçası olmasını sağlamak istiyoruz.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Global AI Hub Platformu Yapay Zeka, Robotiks ve Veri Bilim Eğitimleri

Google, Amazon ve UiPath gibi global teknoloji liderleri ve İsviçreli AI Business School gibi önde gelen eğitim kurumları ile iş birliği içerisinde yapay zekâ farkındalığı ve eğitimi üzerine stratejik ortaklıklarımız bulunmaktadır. Bu iş birliklerimizden, kâr amacı gütmediğimiz, 10million.AI projesi kapsamında, -Dünyanın en önde gelen teknoloji firmaları Google, Amazon ve UiPath iş birliğinde yüksek kalitede hazırlanmış, -A’dan Z’ye kadar Global AI Hub tarafından dijital ortamda organize edilen, -İsviçre merkezli sertifikasyon fırsatı verilen, -Hem teknik hem de teknik olmayan kesimlere hitap eden geniş kurs yelpazesi, -Ücretsiz olarak ulaşıma açılmaktadır (normalde kişi başı ort. 150 Euro değerinde). Tüm kursların lokalizasyon çalışmaları yapılmış olup, Türkçe dil seçenekleri de bulunmaktadır. Eğitimleri sunduğumuz dijital platform son teknoloji imkanlarına sahiptir. Eğitimlere katılan bireyler platform üzerinden güncel iş, proje ve staj imkanlarına ulaşabiliyor ve yapay zekâ alanında çalışan dünyanın önde gelen kurumlarındaki uzmanlar ile iletişime geçebiliyor olacaklar.

İlginizi Çekebilecek Ürünlerimiz

Akıllı Kobi
Global AI Hub Platformu Yapay Zeka, Robotiks ve Veri Bilim Eğitimleri

Google, Amazon ve UiPath gibi global teknoloji liderleri ve İsviçreli AI Business School gibi önde gelen eğitim kurumları ile iş birliği içerisinde...

Daha fazla bilgi