Size Uygun Dijital Çözümler

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Hesapcini Ön Muhasebe Programı
Hesapcini Ön Muhasebe Programı
Hesapcini Ön Muhasebe Programı
Hesapcini Ön Muhasebe Programı
Hesapcini Ön Muhasebe Programı
Hesapcini Ön Muhasebe Programı
Hesapcini Ön Muhasebe Programı
Hesapcini Ön Muhasebe Programı
Hesapcini Ön Muhasebe Programı

Hesapcini, sadeleştirilmiş yapısı ile kolay kullanılabilen ve zengin modülleri ile küçük ve orta ölçekli işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek için geliştirilmiş bir ön muhasebe yazılımıdır.. Hesapcini ile işletmeler, ön muhasebe yükünden kurtulurken, webden cepten ve tabletten Stok Takibi, Cari Takibi, Gelir-Gider, Sipariş, Kasa, Banka, Çek-Senet, e-Fatura ve Raporlar gibi birçok işlemlerini yapabilmektedir.

  • Kolay Kullanım
  • Bulut Tabanlı
  • Modüler Yapı
  • Ekonomik

FATURA TAKİBİ
Bir işletmede alınan, satılan ya da iadesi yapılacak ürünlere ait çok sayıda fatura vardır öyle değil mi? Bu kadar çok sayıda faturanın takibi de düşünüldüğünden daha karmaşıktır. Hesapcini ile sistemde kayıtlı olan tüm faturaları tek bir ekrandan kolayca takip edebilirsiniz.

SATIN ALMA YÖNETİMİ
Satın aldığınız bir ürün ya da hizmet ile ilgili tüm fatura / irsaliye ve ödemelerinizi hızlı ve kolay bir şekilde sisteme girişini yapabilirsiniz. Ayrıca yine bu fatura / irsaliyelere ait ayrıntılı raporlara ulaşabilir ve satın alma işlemlerinizi dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.


SATIŞ YÖNETİMİ
Hesapcini; müşterilerinize yaptığınız bir ürün ya da hizmetin satışına ait tüm fatura ve tahsilatlarınızı tek bir ekrandan ve cari bazlı takip edebilmenizi sağlar. Gelirlerinizi hızlı bir şekilde yönetebilir ve dilediğiniz filtreler ile detaylı analizler yapabilirsiniz.


MÜŞTERİ VE TEDARİKÇİ TAKİBİ
Müşteri ve tedarikçilerinizle olan geçmiş işlemlerinizi tek bir ekrandan görüntüleyebileceğiniz gibi, gelecekteki ticari işlerinizi de cari bilgileri ışığında doğru bir şekilde planlayabilirsiniz. Üstelik başka bir sekmeye geçmeden tüm cari işlemlerinizi tek bir tıkla yapabilirsiniz.


ÜRÜN VE HİZMET YÖNETİMİ
Sistemde kayıtlı olan binlerce ürün ve hizmeti ayrıntıları ile kaydetmek ve hızlı işlem yapabilmek, bir işletme için ne kadar pratik olurdu değil mi? Hesapcini ile sınırsız sayıda ürün/hizmet ekleyebilir, yönetebilir ve dilediğiniz tüm işlemi ayrıntılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


STOK VE DEPO YÖNETİMİ
Hangi deponuzda hangi üründen ne kadar kaldığını ya da ürünleriniz ile ilgili kritik stok miktarlarını tek bir panelden görüntülemek isterseniz, aradığınız adres Hesapcini’dir. Hesapcini ile bir ürünün depoya girişinden çıkışına kadarki tüm süreçlerini görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz.


MASRAF YÖNETİMİ
Bir işletmedeki en ufak bir masrafı bile kayıt altına aldığınızda, gelir yada gider analizi yaparken çok daha doğru sonuçlar elde edersiniz. Kapsamlı masraf kartları, personel masrafları ve daha bu gibi diğer tüm masraflarınızı Hesapcini ön muhasebe programı ile yönetebilirsiniz.


KASA YÖNETİMİ
İşletmenize nakit olarak giren ya da çıkan tüm paraların yönetilmesi, işletmenin devamlılığı açısından son derece önemlidir. Nakit bir şekilde yaptığınız tüm ödemeler ya da aldığınız tüm tahsilatları Hesapcini ile güvenli bir şekilde yönetebilirsiniz.


BANKALAR YÖNETİMİ
Hesapcini; carileriniz ile aranızda gerçekleşen havale, EFT, kredi kartı ve bu gibi bankacılık işlemlerinde hız kazanmak için doğru adrestir. Kolay bir arayüze sahip olan banka modülü sayesinde tüm mali süreçlerinizi güvenli ve sorunsuz bir şekilde yönetebilirsiniz.


ÇEK - SENET YÖNETİMİ
Eski zamanlardan beri bir ödeme yöntemi olarak kullanılan çek/senetler, günümüz teknolojisiyle birleşti ve Hesapcini ile oldukça basitleştirildi. Hesapcini ile aldığınız ve verdiğiniz tüm çek/senetleri kolay ve hızlı bir şekilde yönetebilir, dilediğiniz tüm işlemleri yapabilirsiniz.


SİPARİŞ YÖNETİMİ
Alınan ve verilen siparişler, işletmedeki diğer tüm departmanları da doğrudan ilgilendirir. Bu nedenle sipariş yönetiminin doğru bir şekilde yapılması gerekir. Hesapcini; siparişleri tek tıkla faturalandırır, arka planda irsaliyeyi hazırlar ve anında stok bilgilerini günceller.


PERSONEL YÖNETİMİ
İşletmenizde hizmet veren tüm personellerin; maaşları, maaş tahakkukları, avansları ve primleri gibi tüm ayrıntılı işlemleri Hesapcini personel modülü ile yapabilirsiniz. Üstelik personelleriniz ile ilgili tüm kişisel bilgileri de sisteme kaydederek işlemlerinize hız kazandırabilirsiniz.


PROJE YÖNETİMİ
Proje bazlı çalışan bir işletmeyseniz, her bir projenin gelir/giderleri ile işletmenizin genel gelir/giderlerinin kayıtlarını ayrı ayrı tutmak isteyebilirsiniz. Hesapcini sayesinde, proje bazlı tüm hareketleriniz proje ekranında görüntülenir ve size sadece projenizi başarıyla tamamlamak kalır.


DİJİTAL BARKOD OKUYUCU
Türkiye’de bir ilk olan dijital barkod takibi, çok sayıda ürüne sahip olan işletmelerin iş yükünü oldukça hafifletir. Hiçbir ek donanıma sahip olmadan yalnızca telefonunuza indireceğiniz ek uygulama sayesinde, saniyeler içerisinde binlerce ürününüzü sisteme kaydedebilirsiniz.


RAPORLAMA
İşletmenizde yaptığınız tüm işlemler ile ilgili ayrıntılı raporlara ulaşmak istemez miydiniz? Hesapcini tarafından sunulan raporlama alanları, hem güncel durumunuzu analiz etme hem de gelecekteki stratejilerinizi planlama konusunda en büyük yardımcınızdır.


E-FATURA YÖNETİMİ
Fatura alıp göndermenin dijital hâli olan e-fatura, Hesapcini ile artık hem kolay hem de daha ekonomik. Kolay kullanım ekranı ve piyasadaki en uygun kontör fiyatları ile hızlı bir şekilde müşterilerinize elektronik faturalarınızı gönderebilir ya da alabilirsiniz.


E-ARŞİV YÖNETİMİ
Hesapcini’nin sahip olduğu donanımı ve alt yapısı sayesinde, internet bağlantısına sahip olduğunuz her yerden müşterilerinize e-arşiv fatura gönderebilir ya da alabilirsiniz. Hesapcini ile elektronik ortamdaki tüm faturalarınızı güvenilir bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.


E-İRSALİYE YÖNETİMİ
Sevk irsaliyesinin dijital hâli olan e-irsaliye belgesini, Hesapcini ön muhasebe programı ile hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Hesapcini’nin teknolojik yeterliliği sayesinde e-irsaliyenizi elektronik ortamda alabilir, gönderebilir ya da muhafaza edebilirsiniz.

 

Hesapcini Yazılım Anonim Şirketi

Bu ürün/hizmet ile ilgili bağlantıyı görmek için Akıllı KOBİ'ye üye olabilirsiniz veya üye girişi yapabilirsiniz.

Diğer Muhasebe Programları Çözümleri

Akıllı Kobi

Diğer Bilgi ve İletişim Çözümleri

Akıllı Kobi