Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Hesapcini Yazılım Anonim Şirketi

Hesapcini Yazılım A.Ş, 1996 yılında kurulan BARKOSOFT Bilişimin muhasebe yazılımları alanında uzmanlaşmış teknoloji şirketidir. Hesapcini’nin en önemli özelliği küçük ve orta ölçekli işletmeler için sadeleştirilmiş yapısı ve kolay kullanılabilen bir ön muhasebe yazılımı olmasıdır.
Hesapcini Yazılım Anonim Şirketi

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Hesapcini Ön Muhasebe Programı

Hesapcini, sadeleştirilmiş yapısı ile kolay kullanılabilen ve zengin modülleri ile küçük ve orta ölçekli işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek için geliştirilmiş bir ön muhasebe yazılımıdır.. Hesapcini ile işletmeler, ön muhasebe yükünden kurtulurken, webden cepten ve tabletten Stok Takibi, Cari Takibi, Gelir-Gider, Sipariş, Kasa, Banka, Çek-Senet, e-Fatura ve Raporlar gibi birçok işlemlerini yapabilmektedir.

MobilRut Saha Satış Programı

MobilRut Saha Satış Programı; sıcak, soğuk veya karma satış süreçlerinizi destekleyen, satış ekiplerinin sahada yaptıkları aktiviteleri merkez ofis ile entegre edilmesini sağlayan, satış sürecine ait tüm işlemleri yönetip kontrol altına almanızı sağlayan bulut tabanlı bir sistemdir. Saha ekiplerinin, vakitlerinin %64.8’ini satış dışı aktiviteler ile geçirdiklerini biliyor muydunuz? Bu önemli zaman kaydı, işletmenizin sahadaki kontrolünü kaybetmesine yol açar. MobilRut ile saha satışta yaşadığınız bu gibi problemlerin önüne geçebilir, iş yükünüzü hafifleterek sahaya rahat hâkim olabilirsiniz. Geniş ürün özellikleri sayesinde, sahadaki en büyük yardımcınız olan MobilRut saha satış yazılımıyla artık daha güçlüsünüz. Gelişmiş özellikler ile donatılan saha satış programı saha süreçlerinde en büyük yardımcınız olacak. MobilRut tamamen bulut teknolojisi ile geliştirildiği için herhangi bir server donanımı, lisans, idame, yedekleme gibi maliyetleri bulunmamaktadır. MobilRut ile firmanızı bulut ortamında yönetmenin özgürlüğünü yaşarsınız. MobilRut akıllı telefonlar aracılığı ile merkez ofis ile saha ekibi arasında bir iletişim köprüsü kurar. Bu sayede satış yöneticileri olarak saha ekiplerini kontrol altına alarak çalışmalarınızdan daha fazla verim elde edebilirsiniz. Kısacası MobilRut, şirketinizin saha satış süreçlerindeki en büyük yardımcısı olacaktır.

Çözümlerimiz