Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

HUBBOX ENDÜSTRİYEL TEKNOLOJİ YAZILIM VE DANIŞMANLIK A.Ş.

HUBBOX Endüstriyel Teknoloji Yazılım ve Danışmanlık Sanayi A.Ş. olarak makinelerin, uzaktan erişilebilir ve ürettikleri verilerin istenen ortamlara aktarılması için teknoloji geliştirmek amacıyla YTÜ Teknopark Davutpaşa Yerleşkesinde kurulmuştur. HUBBOX endüstriyel ürünleri Endüstri 4.0’a geçişte yaşanan sıkıntıları çözmek için ortaya çıktı. HUBBOX ürünleri, makine üreticilerinin makinelere uzaktan erişebilmesini ve istenilen verileri istenilen ortamlara aktarabilmesini sağlıyor. Tüm cihazlarınızı uzaktan yönetmenize olanak tanıyan sistemleri anında hizmetinize sunar.
HUBBOX ENDÜSTRİYEL TEKNOLOJİ YAZILIM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
HUBBOX ENDÜSTRİYEL TEKNOLOJİ YAZILIM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
HUBBOX ENDÜSTRİYEL TEKNOLOJİ YAZILIM VE DANIŞMANLIK A.Ş.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Endüstriyel Uzak Erişim

HUBBOX ürünleri ile endüstriyel makinelerinize her yerden her zaman direkt erişebilirsiniz. WAN, LAN ve WIFI girişleri ile kolay ve kusursuz erişim imkanı sunan ürünlerimiz, yüksek güvenlikli SSL sertifikalar ve en güncel şifreleme metotlarıyla veri iletişimi sağlamaktadır. Makine ve otomasyon sistemlerinize IT ayarları yapmadan, PLC, operatör paneli, sürücü vs. gibi cihazlarınıza istediğiniz yerden güvenlikli bir şekilde bağlanarak istediğiniz ayarları yapabilir, canlı olarak izleyebilirsiniz.

Veri Toplama

HUBBOX DataCollect, makinelerinizin üzerindeki verileri alır işler ve size raporlar. Aynı zamanda ERP, MES, CRM gibi programlarınızla iletişim kurar makinelerinize görevler verir sonuçlarını toplar. Sizin için üretim alanında dolaşır aldığı dataları HUBBOX DataCollect sayesinde istediğiniz platforma taşır. Sizde her platformdan firmanızı, makinelerinizi, üretim verilerinizi, alarm veya bakım sonuçlarını izler ve yönetirsiniz. HUBBOX DataCollect, veri toplama sistemlerinin mikro ve makro ölçeklerinin tümüne anında erişebilmenizi sağlar. Sistemlerimiz lokal veya uzak tüm sistemlere topladığı verileri aktarabilme özelliğine sahiptir. Veri toplama sistemimiz sizin mantıksal operatörler kullanmanıza olanak tanır. Aynı zamanda tanımladığınız "TAG" lere karmaşık işlem ve hesaplamalar yaptırarak gereksiz veya sürekli tekrar eden verilerin sisteminizde yük oluşturmasını engelleyebilirsiniz. Bir HUBBOX cihazında oluşturduğunuz "HUBBOX DataCollect" görevini tetiklemek için birden fazla yöntem kullanabilirsiniz. Tanımladığınız bir görevi diğer HUBBOX cihazlarınıza aktarmak için sadece aktarmak istediğiniz HUBBOX' ı seçmeniz yeterli. Aktardığınız HUBBOX cihazı üzerindeki başka görevlerin çalışması bu işlem yapıldığında etkilenmez. "HUBBOX DataCollect" ile topladığınız verilerin analiz edilmesi veya yapay zeka motorlarına direkt entegre edilmesi çok kolay ve çok fazla uzmanlık gerektirmeden yapılabilir. Büyük veri ve yüksek hız gerektiren projelerinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz, size projenizin gerçekleşmesi için gereken desteği verebiliriz.

İlginizi Çekebilecek Ürünlerimiz

Akıllı Kobi
HUBBOX Connect X1

HUBBOX Connect X1 ile makinelerinize uzaktan erişim sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda makine verilerinizi toplayabilir MES, ERP ve diğer uygulamalarl...

Daha fazla bilgi
HUBBOX S1 5-Port Endüstriyel Switch

HUBBOX S1 5-Port Endüstriyel Switch ile endüstriyel cihazlarınızı kullanabileceğiniz networkler oluşturabilirsiniz.

Daha fazla bilgi
HUBBOX RC1 Relay Controller (8IN/8OUT)

HUBBOX RC1 giriş/çıkış modülleri, düşük I/O sayılı makine ve sistemler için pahalı olmayan bir çözümdür. HUBBOX ürünleri ile tam uyumlu çalıştığınd...

Daha fazla bilgi