Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

IDEASOFT YAZILIM SAN. TIC. AŞ.

IdeaSoft, web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunmayı ilke edinmiş Türkiye’nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısıdır. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile sizin için paket veya özel çözümler üretiyor, hayata geçiriyoruz. Sürekli olarak geliştirdiğimiz, yeni proje ve yazılımlarımız ile siz müşterilerimize alternatifli çözümler sunuyoruz. Gücümüzü bugüne kadar e-ticaret altyapı hizmeti sağladığımız 35.000+ e-ticaret sitesinden alıyor, her geçen gün birlikte büyümeye devam ediyoruz.
IDEASOFT YAZILIM SAN. TIC. AŞ.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

E-ticaret Altyapısı

İşini e-ticarete taşımak ve online pazarda büyümek isteyen binlerce müşterimiz için ticareti daha kazançlı hale getiriyoruz. ‘Müşteri odaklı’ çalışma anlayışımız ile beklentileri karşılıksız bırakmayan profesyonel e-ticaret çözümleri üretiyoruz.

E-ihracat

E-ihracat, ürünlerinizi internetten yurt dışına satarak küresel ticaretten pay almanızı sağlayan bir ticaret türüdür. E-ihracat ile ürünlerinizi online satış kanalları üzerinden dünyanın dört bir yanına satabilirsiniz.

E-ticaret Site Tasarımı

Size özel ayrıntıların düşünüldüğü bir site tasarımı e-ticaretten maksimum verimi almanızı sağlar. Konsept tasarım hizmetimizle görünüşü ile e-ticarette fark yaratan siteler hazırlıyoruz. Alanında uzman 30+ kişilik ekibimiz ile online mağazanızı işinize en uygun şekilde tasarlıyoruz.

E-ticaret Çözüm Merkezi

E-ticarette ihtiyaç duyulabilecek hizmetleri içeren bir bilgi ve başvuru platformu olan Çözüm merkezimiz ile çözüm ortaklarımızın bilgilerine erişebilir, hizmet almak için iletişime geçebilirsiniz. Tek tıkla alanında uzman ve güvenilir firmalar ile size özel indirimli fiyatlardan çalışabilirsiniz.

IdeaSoft AppStore

Onlarca ücretsiz uygulamanın yer aldığı IdeaSoft App Store ile e-ticarete daha güçlü başlayın. IdeaSoft App Store’daki uygulamaları kullanarak e-ticaret sitenize onlarca yeni özellik ekleyebilirsiniz.  

Akıllı Reklam Otomasyonu

IdeaSoft OtoPilot Akıllı Reklam Otomasyonu, otomatik olarak Google Ads hesabınızı kurar, ürünlerinizi Google Merchant Center’a aktarır, kampanyalarınızı oluşturur, reklamlarınızı yayına alır ve optimize eder.

IdeaSoft Senin Daha Çok Kazanman İçin Var

İlginizi Çekebilecek Ürünlerimiz

Akıllı Kobi