Size Uygun Dijital Çözümler

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

iSIM IoT Orkestrasyon Platformu
iSIM IoT Orkestrasyon Platformu
iSIM IoT Orkestrasyon Platformu
iSIM IoT Orkestrasyon Platformu
iSIM IoT Orkestrasyon Platformu
iSIM IoT Orkestrasyon Platformu

iSIM; tek noktadan yönetim, farklı sistemlere entegre olabilme kabiliyeti, dinamik ekran yönetimi, kullanıcı ihtiyaçlarına uygun şekilde özelleştirilebilecek raporlama ekranları gibi özellikleri barındıran IoT Orkestrasyon Platformu'dur.

  • Farklı Sistemlere Entegrasyon İle Tek Noktadan Yönetim
  • Sensörlere, Cihazlara ve ya Diğer Alt Sistemlere Hızlı & Kolay Entegrasyon
  • Esnek Görev Yönetimi, Raporlama ve Trend Analizi
  • Kubernetes ve Docker Container Altyapısı’nı kullanan Mikroservis Mimarisi

Entegre Sistemler: ERP Sistemler, SCADA Sistemleri, PLC'ler, Video yönetim sistemleri, biyometrik sistemler, geçiş kontrol sistemleri, yangın alarm sistemleri gibi birden fazla gelişmiş teknolojiyi bir araya getirir.

İzleme ve Yönetim için Tek Arayüz: Sistem ve kullanıcı olaylarını tek bir noktadan görüntüleme ve yönetme yeteneği ile tek ekranda cihazların, kullanıcıların ve uygulamaların iş birliği ile tepki süresini azaltır.

Dinamik Ekran Yönetimi: Kullanıcılar kendi ihtiyaçlarına ve kullanım alışkanlıklarına göre kendi ekranlarını dinamik olarak tasarlayabilmektedirler.

Özelleştirilebilir İş Akışı: İş akışı yönetim özelliği ile her bir olay tipi için isteğe bağlı akışlar oluşturulabilir. Oluşturulan akışlara ait adımlar güvenlik politikalarına göre özelleştirilebilir.

Komuta Merkezleri (Dış Sistemler) ile Haberleşme: Olay-Alarm durumlarında veya birden fazla komuta merkezini (polis, ambulans, itfaiye, vb.) ilgilendiren olaylarda elde edilen bilginin hızlı ve doğru bir şekilde bu merkezler arasında paylaşılabilmesini sağlar.

1

Farklı Sistemlere Entegrasyon İle Tek Noktadan Yönetim

iSIM; sensörlerden, yazılımlardan ve diğer uç birimlerden toplanan verileri tek ekranda görüntüleyebilmekte, bu verileri birbiriyle ilişkilendirerek kullanıcıların hızlı ve doğru karar alabilmesine destek olmaktadır. iSIM; video yönetim sistemleri, video analitik sistemleri, ağ yönetim sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, akıllı çit, radar, yangın alarm sistemleri ve farklı iletişim protokollerini destekleyen IoT sensörler gibi teknolojilere entegrasyon kabiliyeti ile tüm bu bileşenleri “tek sistem üzerinden” yönetebilme imkânı sunmaktadır.

2

Sensörlere, Cihazlara ve ya Diğer Alt Sistemlere Hızlı & Kolay Entegrasyon

iSIMPlatform'un patentli Blok Diyagram Programlama aracı "Riemann" sayesinde; gerekli iSIMPlatform eğitimlerini tamamlayan kişiler iSIMPlatform ekibine ihtiyaç duymadan ve ek bir ücret ödemeden kendileri sensörlere, cihazlara ve ya diğer alt sistemlere marka ve model bağımsız olarak gerekli entegrasyonları hızlı & kolay bir şekilde sağlayabilmektedir.

 

3

Esnek Görev Yönetimi, Raporlama ve Trend Analizi

iSIMPlatform’un dinamik görev yönetim modülü sayesinde hem sensörlerden ve sistemlerden gelen verilere göre Riemann üzerinde önceden tanımlanmış prosedürlere göre otomatik olarak görev yönetim süreci başlatılabilir hem de yöneticiler manuel olarak görev oluşturarak gerekli iş atamalarını gerekli kişilere yapabilir. Sensör ve sistemlerden gelen veriler de iSIMPlatform'un gelişmiş Raporlama özellikleri sayesinde raporlanarak Trend Analizleri yapılabilmektedir.

4

Kubernetes ve Docker Container Altyapısı’nı kullanan Mikroservis Mimarisi

Kubernetes ve Docker Konteyner gibi yenilikçi mimariler ile yazılan iSIMPlatform farklı marka/model çözümler, farklı iletişim protokolleri ile haberleşen çözümleri tek ekranda yönetilmesine olanak sağlayarak verileri anlamlı hale getirilebilmekte, insandan bağımsız otomatik karar alınabilmesine olanak sağlayabilmektedir.

İSİM PLATFORM TEKNOLOJİ A.Ş.

Bu ürün/hizmet ile ilgili bağlantıyı görmek için Akıllı KOBİ'ye üye olabilirsiniz veya üye girişi yapabilirsiniz.

Diğer Yazılım Geliştirme Çözümleri

Akıllı Kobi

Diğer Entegratör Çözümleri

Akıllı Kobi