Size Uygun Dijital Çözümler

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Kiralık Tarama Makineleri

Her tür ve ölçekte arşiv tarama hizmetleri için tarama makinesi kiralama hizmetleri.

  • Ekonomik
  • Profesyonel
  • Kullan İade Et

Tarayıcı kiralama için de doğru adres Lacitek.  Arşiv tarama projelerimizde kullanmakta olduğumuz yığın tarama cihazlarını müşterilerimizin kısa ve orta vadeli ihtiyaçları için kiralık olarak kullanımlarına sunabilmekteyiz. LaciTek makina parkında yer alan aşağıdaki marka ve modeldeki tarama cihazlarından yararlanmak için lütfen iletişime geçerek uygunluk bilgisi alınız. Kiralık tarayıcı fiyatlarımız piyasaya göre ciddi anlamda indirimli olup aşağıda paylaşılmıştır (05.10.2021 tarihi itibariyle güncel fiyatlardır). Uzun vadeli ve fazla sayıda tarayıcı kiralama ihtiyacınız varsa lütfen ayrıca teklif isteyerek daha avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Kiralaması yapılan tarama makinelerimiz müşterilerimize bakım ve temizliği yapılarak gönderilmekte, uzun vadeli kiralamalarda cihaz periyodik bakımları da tarafımızca sağlanmaktadır. Cihalzar için belirtilen hız, günlük kapasite ve roller ömrü katalog değerleri olup LaciTek tarama yazılımları ile belirtilen hızlara yakın performanslar elde edilebilmektedir. Belirtilen fiyatlar kiralık tarayıcı olup tarama yazılımlarımızı içermez. LaciTek Servis Büro Yönetim Sistemi yazılımlarının kullanılmak istenmesi durumunda lütfen ayrıca fiyat teklifi alınız.

Aşağıdaki marka ve model tarayıcılar genellikle stoğumuzda mevcut olan cihazlardır. Başka model cihazlar veya bu modellerin talep tarihinize uygunluğu ile ilgili lütfen irtibata geçiniz.

- Contex HD 5430 Plus Ayaklı Tip Geniş Format Tarayıcı

- Canon imageFORMULA DR-G1130 Yığın A3 Tarama Makinesi

- Canon imageFORMULA DR-G1100 Yığın A3 Tarama Makinesi

- Canon imageFORMULA DR-9050C Yığın A3 Tarama Makinesi

- Canon imageFORMULA DR-6030C Yığın A3 Tarama Makinesi

LaciTek Bilişim A.Ş

Bu ürün/hizmet ile ilgili bağlantıyı görmek için Akıllı KOBİ'ye üye olabilirsiniz veya üye girişi yapabilirsiniz.

Diğer Baskı ve Matbaa Çözümleri Çözümleri

Akıllı Kobi

Diğer Bilgi ve İletişim Çözümleri

Akıllı Kobi