Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Mailbox İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.

Sistemlerimizin, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin; geliştirme ve uygulama aşamalarında konusunda uzman ekibimizle beraber müşterilerimize gerçek zamanlı hizmet verme, teknik destek sağlama ve stratejik ilişki yönetimi geliştirme, uyumlaştırma ve uygulama sırasında güvenilir ortamları sağlayarak ileri teknoloji kullanımını yaygınlaştırmaktır.
Mailbox İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Kurumsal E-posta

Mailbox, kurum ve kuruluşlara eposta konusunda baştan uca e-posta çözümleri sunmaktadır. Tamamı ülkemizde barındırılan sunucularıyla, ülkemiz vatandaşı teknik destek personeli ve %100 Türk sermayeli olarak geliştirdiği yazılımlar sayesinde yüksek güvenlikli ve yerli sunucularda konumlandırılmış alt yapısı ile özel yazışmalarınızın ve şirket sırlarınızın başkaları tarafından izlenme ihtimalini ortadan kaldırmaktayız.

Cloud Sunucu Hizmeti

Tüm veri işlem kurumsal ve yedekli sunuculardan oluşmaktadır. Yeni nesil işlemci ve yüksek işlemci hızı garanti altına alınmaktadır. Tüm Cloud server verileri aktif - pasif yedekleme mekanizmasına sahiptir. %100 Kurumsal SSD SAN depolama altyapısıyla yüksek performans vermektedir.

Datacenter Hizmetleri

Co-Location (Sunucu barındırma) hizmeti, size ait olan sunucuları MailBox veri merkezinde barındırılması anlamına gelmektedir. Bu hizmette gerekli olan İnternet erişimi, firewall, elektrik ve soğutma altyapısı MailBox tarafından karşılanmakta olup yönetimi MailBox'a aittir. Bu gibi altyapıları kurmak, yönetmek, bakımlarını ve riskini üstlenmek yerine sunucularınızı bize emanet edin, uzman kadromuz ile sizin için sunucu yönetimlerinizi biz yapalım.

Özel Yazılım Hizmeti

Farklı teknolojilerde uzmanlaşmış deneyimli yazılım ekibimizle firmaların ihtiyaçlarını karşılayacak Web tabanlı ve mobil özel uygulamalar geliştirmekteyiz.

B2B / B2C E-Ticaret

İşlerinizi dijitale taşımanın tam zamanı diyoruz. İşinizin devamlılığı ve tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için satış operasyonlarınızı dijitale taşımanıza yardımcı oluyoruz. Demo: https://eticaret.mailbox.com.tr/

Teknoloji Danışmanlığı

MailBox, gerekli fizibilitenin yapılarak uygun olan alt yapıyı seçmek, Bu konuda sistem analizi yaparak, tasarım, uyarlama ve son olarak, sistem kurulumu sonucunda işletime geçiş desteği gibi çalışmaların, planlanması ve yürütülmesi hizmeti vermektedir.