Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Makronet Bilgi Teknolojileri

Makronet, 2000 yılından bugüne bilgi teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren, müşterilerine Microsoft ürünleri konusunda yüksek kalitede çözüm ve danışmanlık hizmetleri sağlayan Microsoft Bulut Teknolojileri Sağlayıcısı çözüm ortağıdır. Geliştirdiğimiz çözümler sayesinde elde ettiğimiz başarıların en güzel göstergesi olarak Microsoft Türkiye'den 8 yerel ödülle birlikte Microsoft Global tarafından "Country Partner of the Year", "Microsoft SAM Partner of the Year" ve "Modern Workplace for SMB Partner of the Year" ödüllerini kazandığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.
Makronet Bilgi Teknolojileri
Makronet Bilgi Teknolojileri

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Microsoft 365 Paketleri

Microsoft 365, içerisinde bulunan Office 365, Windows 11 ve Enterprise Mobility + Security eklentileriyle daha yaratıcı iş birlikleri kurmanıza yardımcı olur. İçerisinde bulunduğumuz dijital dönüşüm sürecinde kurumların teknolojiden mümkün olduğu kadar çok istifade etmesi gerekiyor. Microsoft 365 de içerisindeki eklentilerle bunu kurumunuza mümkün kılıyor; yaratıcılığınızı güvenlikle birleştiriyor ve modern iş ortamı yaratıyor.

Microsoft‘un üretkenlik bulutu olarak adlandırdığı İş ve Kurumsal paket seçenekleri ile uzaktan veya şirket içinde çalışmanız fark etmeksizin gerçek zamanlı olarak sohbet edin, arama yapın, çevrimiçi toplantı düzenleyin, işbirliği yapın ve güvenliğinizden ödün vermeyin. İşiniz için doğru fiyattaki gelişmiş güvenlik seçenekleriyle Microsoft Teams, OneDrive bulut depolama ve Office 365 uygulamaları dahil olmak üzere tek ve bütünleşik çözüm elde edin.

Makronet müşterilerine özel olarak sunulan Türkiye'nin en büyük Microsoft bulut servisleri platformu MyAdmin ile Microsoft 365 hizmetleriniz ile ilgili lisanslarınızı, faturalarınızı, eğitim ve teknik destek süreçlerinizi yönetebilir, maliyet ayrımı ile optimizasyonlar sağlayabilir, oyunlaştırmalar ve atölyeler ile genel verimliliği ve siber güvenlik duruşunuzu artırıp güçlendirebilir ve tüm bunları yaparken de para puan kazanabilirsiniz.

Microsoft Azure Hizmetleri

Datanın ve dijitalleşmenin oldukça önemli olduğu bu dönemde, temel esneklik ve verimlilik olanakları için Microsoft Azure’a geçen işletmelerin sayısı artıyor. Bununla birlikte, mevcut altyapı geliştirme yatırımlarından mümkün olduğunca yararlanmak da ayrıca önem taşıyor.

Firmanızın ihtiyaç duyabileceği tüm BT hizmetlerini bulut üzerinden sunan Microsoft Azure, dijital dönüşümünüzü başlatıyor! Azure, kurumunuzun karşılaştığı iş zorluklarını aşmanızda yardımcı olacak şekilde tasarlanmış bulut hizmetlerinden oluşur.

Microsoft Azure, “herkes için bulut” anlayışıyla sizlere hizmet vermek için hazırlandı. Gücünü sayılarla kanıtlayarak eski-yeni, büyük-küçük demeden tüm kurum ve kuruluşlar için güvenilir bulut imkanı sunuyor. Ayrıca, diğer bulut servislerinin aksine rekabetçi Kullandıkça Öde fiyatlandırması ile iş ve bütçe gereksinimlerinizi karşılarken maliyet tasarrufları elde edersiniz.

Makronet müşterilerine özel olarak sunulan Türkiye'nin en büyük Microsoft bulut servisleri platformu MyAdmin ile Microsoft Azure hizmetleriniz ile ilgili lisanslarınızı, faturalarınızı, eğitim ve teknik destek süreçlerinizi yönetebilir, maliyet ayrımı ile optimizasyonlar sağlayabilir, oyunlaştırmalar ve atölyeler ile genel verimliliği ve siber güvenlik duruşunuzu artırıp güçlendirebilir ve tüm bunları yaparken de para puan kazanabilirsiniz.

MyAdmin - Microsoft Bulut Servisleri Platformu

Makronet müşterilerine ücretsiz olarak sağlanan ve self-servis lisans yönetim çözümü olan MyAdmin ile dijital dönüşümün kapılarını sizler için aralıyor! MyAdmin, Microsoft bulut ürünleri, güvenlik, eğitim, lisans ve çözüm yönetim portalıdır.

Microsoft Global’de bize “SMB Partner of the Year” ödülü kazandıran MyAdmin ile Microsoft 365 ve Azure hizmetleriniz ile ilgili lisanslarınızı, faturalarınızı, eğitim ve teknik destek süreçlerinizi yönetebilir, maliyet ayrımı ile optimizasyonlar sağlayabilir, oyunlaştırmalar ve atölyeler ile genel verimliliği ve siber güvenlik duruşunuzu artırıp güçlendirebilir ve tüm bunları yaparken de para puan kazanabilirsiniz.

Makronet Kampanyaları

Makronet olarak müşterilerimize sağladığımız kampanyalar ile maliyetten tasarruf etmelerini sağlıyoruz.