Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Mangodo

Dijital pazarlama alanında yazılım, yönetim, danışmanlık hizmetleri veren bir firmayız. Satış noktalarında dijital ekranlar kurarak içerik yönetimi yapıyor, aynı zamanda çeşitli perakende analiz teknikleri ile müşteri davranışlarını raporluyoruz. Online tarafta ise web, mobil ve sosyal medyada teknik geliştirmeler yapıp, yönetim ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz. QR kodlu dijital menü çözümü sunuyoruz. TBC Bank, IGA, Nissan, HP, Intel, Gedik Holding, Unifree, McDonald's gibi markalarla ve birçok KOBİ ile çalışıyor, dijital süreçlerine katkıda bulunuyoruz.
Mangodo
Mangodo
Mangodo
Mangodo

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Mobil Uygulama Geliştirilmesi

AppGoDo ürünümüz ile hızlı ve kolay bir şekilde kurumunuza özel mobil uygulamanızı oluşturabilirsiniz. Appgodo, teknik bilgiye ve kodlamaya ihtiyaç duymadan, hızlı ve kolay bir şekilde mobil uygulama (iOS ve Android tabanlı) ve mobil site geliştirmeye olanak veren bir platformdur. Platformumuzda mobil uygulamanız içerisinde olmasını istediğiniz eklentileri seçebilir, özelleştirebilir ve tasarımınızı kurumsal kimliğinize uygun bir şekilde yapabilirsiniz. Tüm bu süreçte 7/24 destek vermekteyiz. Sürecin sonunda ise mobil uygulamanız AppStore ve GooglePlay'de yayınlanmaya hazırdır.

Dijital Ekran ve İçerik Yönetimi

Dijital ekran, analiz ve yapay zekayı birleştirerek mağaza içerisinde kişilerin ürünlerle etkileşimini, mağazadaki turlarını, dijital ekran kampanyalarını analiz ediyor ve bu ekranlarda uygun içerik kullanımını sağlıyoruz. Hedef kitlenize istediğiniz zamanda istediğiniz görüntü, video ve yazıları gösteriyor ve bunun yönetimini sağlıyoruz.

QR Kodlu Dijital Menü

Benimmenum, cafe, restoran, otel gibi işletmelerin menüsünü dijitale aktardığımız bir platform. Pandeminin getirdiği ‘temassızlık’ ve ‘dijitalleşme’ dijital menülere olan ihtiyacı arttırdı ve Benimmenum de bu ihtiyaçtan dolayı ortaya çıktı. Platformumuzdaki farklı paket seçeneklerimizden uygun olan paketi seçen işletme, menüsüne ait bilgilerin girişini yapıp, kendi kurumsal kimliğine uygun bir şekilde menüsünü özelleştirebilir. Bu süreçte ekibimiz 7/24 destek hizmeti vermektedir. Menüye ait bilgilerin girilmesi, özelliklerin aktif hale getirilmesi ve tasarımının yapılması ile menü yayına alınabiliyor. Platformumuz menüye ait QR kodu ve linki kendisi oluşturmaktadır. Sipariş verme süreci ise farklı şekillerde ilerleyebiliyor. Masada QR kodu ile müşteri menüyü inceleyip siparişini garsona verebilir veya müşteri geldiğinde garson masasını bir pin ile tanımlar, platform üzerinden direkt siparişini verebilir. Eğer işletme isterse online sipariş özelliğini de aktif hale getirebiliyoruz. Müşteri de kolayca menüyü inceleyip, eve sipariş verebiliyor. Kağıt menü ile arasındaki en temel 2 fark; dijital menünün baskı maliyetlerinden kurtarıyor olması ve de hijyen konusunun klasik menülere göre ön planda tutulmasıdır. Menüyü güncel tutmak için sürekli baskı alıyor olmak işletmeler için oldukça maliyetli bir durum. Teknolojik olarak ise sahip olduğumuz alt yapımız sayesinde ise firmanın ihtiyacına uygun çözümler sunabiliyor, yeni özellikler entegre ederek işletmeye göre özelleştirebiliyoruz. QR kod haricinde aynı zamanda Google Play ve AppStore’da mobil uygulama olarak yayınlayabiliyoruz. QR kodunu, menü linkini bilen veya işletmeye ait uygulamayı indiren müşteri evindeyken menüyü açıp, yiyeceklere ait yapılan yorumları inceleyerek tek tıkla siparişini verebiliyor. Bu da işletmeyi komisyonlardan kurtarıp, kazancını arttırmasını sağlıyor. Ayrıca anket yönetimi, raporlama hizmetleri, rezervasyon alma, mobil ödeme, online sipariş verme gibi ihtiyaca uygun çözümler sunabiliyoruz. Böylece işletme hizmet kalitesini arttıran adımlar uygulayabiliyor.

Web ve Yazılım Çözümleri

Dijital pazarlamanın bir gerekliliği olan web tasarımı ve yazılım çözümlerini hızlı bir şekilde sunuyoruz.

Dijital Strateji ve Dijital Pazarlama

Dijital çağın bir gerekliliği olarak firmaların dijital pazarlama süreçlerindeki stratejilerini oluşturuyor, danışmanlık veriyoruz. Dijital pazarlamaları için gerekli olan web ve yazılım çözümleri, mobil uygulama hazırlanması ve dijital ekran yönetimlerini yapıyor, sosyal medya yönetimleri, kurumsal kimlik oluşturulması gibi süreçlerini yönetiyoruz.