Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Masraff

Yapay zeka tabanlı Masraff uygulaması, şirketlerin masraf yönetimi süreçlerini dijitale taşıyarak katma değer yaratmayan ve sürekli tekrar eden işleri son derece basit üç adımla otomatize eder. Otomatik masraf formlarını, mobil onay ve entegrasyonları birleştiren Masraff, zaman maliyeti tasarrufu yapmanızı sağlayarak verimliliğinizi %87 oranında artırır.
Masraff
Masraff

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

3 Adımda Masraf Yönetimi

Yapay Zeka tabanlı Masraff Enterprise uygulaması, rutin ve katma değer yaratmayan masraf yönetimi ile onay süreçlerini tamamen dijitale taşır. Böylece zaman ve maliyette büyük bir tasarruf meydana gelir. Müşteri odaklı ve düzenli olarak güncellenen uygulamamız Masraff Enterprise ile masraflarınızı sadece 3 basit adımda yönetebilirsiniz! Yapay zeka tabanlı masraf yönetim platformu sayesinde:

  1. Fişinizin fotoğrafını çekin, masrafınızı yapay zeka girsin.

  2. Masrafların şirket kuralları ve regülasyonlara uyumunu garantileyin.

  3. Tek tuşla ERP programınıza aktarın.

Masraf yönetimi alanında özelleşen ve öncü hale gelen Masraff Enterprise ile tüm süreçleri verimli bir şekilde uçtan uca yöneterek şirket politikalarına ve regülasyona kolayca uyumlu hale getirirken, entegrasyonlar ile ERP sisteminize aktarımı tamamlayabilir, bu sayede verimliliğinizi %87 oranında artırabilirsiniz. 

Çözüm Ortağınız Masraff Enterprise

Masraff Enterprise, 200'den fazla kurum ve 30.000'den fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Peki, ne gibi çözümler sunuyor? İşte masraf süreçlerinizdeki çözüm ortağınız Masraff'ın sunduğu çözümler:

Entegre Sistemler

17’den fazla ERP ve Muhasebe sistemi için özel hazırlanan adaptörler sayesinde anında entegre sistemlere kavuşun.

Şirket Politikası Kontrolü

Kişi başı harcama bütçesi, kategori limiti ve özel onay kuralları gibi özelliklerle şirket kurallarınızı belirleyin, suistimalleri vaktinde yakalayın!

Gerçek Zamanlı Veri

Masrafın fotoğrafı çekildiği anda kullanıcı, departman, bölge, harcama tipi bazında tüm veriyi anlık raporlarla izleyin.

Dünya Para Birimleri

Dünyanın neresinde iş yaparsanız yapın, Masraff sizin yanınızda! Merkez Bankası entegrasyonu ile kur bağımsız çalışmak mümkün.

Tüm Ekipler Kazanıyor

Masraff, kurumsal kaynak planlaması için önemli olan masraf yönetimi işlemlerinin her birini CEO’dan satış ekibine, CFO’dan muhasebe ve finans ekiplerine kadar herkesin verimliliğini artırmak için dijital düzlemde yeniden kurguluyor. Böylece, masraf yönetim süreçleriniz %87 oranında iyileşiyor. Görevler ve ekipler özelindeki avantajlara kısaca göz atarak bu başarının kaynağını görebilirsiniz.  

CEO & CFO 

Şirketinizi anlık olarak takip edebilir ve düzenli dahili rapor kontrolü ile nakit akışınızı kontrol altına alabilirsiniz. Dijital masraf analizinin kolaylığı ile maliyetleri azaltmak için yeni fırsatlar yaratmak sizin elinizde! 

Yöneticiler 

Onay formları masanızda beklemesin! Tek bir dijital platform ile size bağlı çalışanların masraflarını istediğiniz anda takip edebilirsiniz. Masrafları ister mobil uygulamadan ister web ekranlarından anında inceleyip onaylayabilirsiniz. 

Muhasebe & Finans 

Her bir masraf kaydı için muhasebe ve KDV hesap kodu belirlemelerini ayrı ayrı girme derdine son! Ay boyunca akan masrafları tek tuşla sisteminize aktarabilir ve en az 3 gün kazanabilirsiniz. 

Satış Ekipleri 

Veri girmeye, onay peşinde koşmaya, “Masraflarım ödendi mi?” diye düşünmeye son! Tüm zamanı daha fazla satış yapmaya ve katma değerli işlere ayırmak hayal değil.

Masraff hakkında daha fazla bilgi almak ve 7 gün ücretsiz deneme fırsatından yararlanmak için buraya tıklayın.