Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Mobitek modern bil. ilet. tek. hiz. ltd şti

Mobitek modern bil. ilet. tek. hiz. ltd şti

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Dijital Pazarlama

Mobitek olarak dijital pazarlama uzman kadrosu ile Google Görsel, Metin, Alışveriş ve Remarketing reklam türlerinde hizmet verilmektedir . Sosyal medyada ise yaygın reklamları olarak; Post Promote, Story, Katalog, Kanvas gibi daha birçok reklam türü mevcut. Arama motoru pazarlamacılığında başarı iyi yönetilmesiyle mümkündür. Panel bilgisi olan herkes reklam verebilir fakat yönetemez. Daha etkili sonuçlar ve başarı için deneyimli bir ajans ile çalışmak kazancınız ve karlılığınızın daha hızlı ivmelenmesini sağlayacaktır. Harcanan bütçe iyi yönetildiği taktirde reklamların yayın aldığı ilk günden itibaren dönüşümler gerçekleşecektir. İster e-ticaret ister üyelik üzerine bir yapı olsun, Performans Pazarlaması hemen hemen her sektörde aktif kullanılmaktadır.

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), daha fazla trafik elde etmek amacıyla, web sitelerinin organik arama sonuçlarında görünürlüğünü artırmak için yaptıkları pazarlama çalışmalarının bütünüdür. SEO çalışmaları genel olarak site içi SEO ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılır. Site içi SEO, web sitenizin tasarımı ve yazılımı yanında özellikle halihazırda sahip olduğu içerikler üzerinde yapılan kapsamlı çalışmaları kapsar. Site dışı SEO ise site dışından gelen linkler ve görsel materyaller, sosyal medya, forumlar ve bloglar gibi çeşitli kaynaklar üzerinden siteye ziyaretçi akışı sağlayarak sitenizin tanınmasını ve kalitesini artırmaya yönelik bir çalışmadır.

E-Ticaret Yazılımı

İşletmeden Tüketiciye (B2C) ve İşletmeler Arası (B2B) olmak üzere iki temel e-ticaret şekli vardır. E-ticareti , ister tedarikçiler arasında ister nihai tüketicilere yönelik yapabilirsiniz. E ticaret sitesi kurmak adına yapacağınız onlarca karmaşık işlemi, yorucu mesai saatlerini, sistemi anlamak konusunda uzun saatler çalışmak zorunluluğunuzu ortadan kaldırıyoruz! Biz, sizin ihtiyacınızı tam olarak biliyoruz! Sizlerin işini kolaylaştırmak adına e ticaret sitelerinizi sizin için en iyi ve en kullanışlı şekilde tasarlıyoruz. Yılların birikimi ve tecrübesi ile ihtiyaçlarınızı, isteklerinizi, beklentilerinizive hedeflerinizi analiz ediyoruz. Bunlara uygun tasarımlar ile hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Kullanıcı dostu tasarımlara ve arayüze sahip, ürün kategorizasyonunun en optimize şekilde yapıldığı,ürün sayfalarının en ergonomik şekilde tasarlandığı, ürün,sipariş ve sevkiyat takibinin yapıldığı, responsive tasarımların öne çıktığı, markalaşma sürecinin yönetildiği, doğru ve etkin dijital pazarlama tekniklerinin kullanıldığı ve başarılı ödeme altyapılarının sisteme entegre edildiği bir e ticaret sitesi artık imkansız değil! Müşterilerimizin e ticaret yaparken herhangibir sorun ile karşılaşmaması için e ticaret paketlerimizi kurmanın yanı sıra, tüm bu süreçte onlara destek de veriyoruz. Güvenli, kolay ve kullanışlı e-ticaret için OmniTicaret Çözümünü Tercih Edebilirsiniz