Size Uygun Dijital Çözümler

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Multi Tarife | Aylık
Multi Tarife | Aylık

Aylık Multi Tarife seçeneği ile sosyal medya ajanslarına ücret ödemeden paylaşımlarınızı planlayın, gönderileriniz ay boyunca otomatik paylaşılsın!

  • Tek Tıkla Sosyal Medya Hesabı Ekleme
  • Tek Noktadan Çoklu Hesap Yönetimi
  • Gönderi İçeriklerini Önceden Planlama
  • Toplu Gönderi ve Tekrarlı Paylaşımlar

"DijitalPanelim.Com, sosyal medya üzerinden düzenli paylaşım yapmanın önemini iyi bilen ancak buna vakit veya bütçe ayıramayan KOBİ’lerin severek kullandığı bir dijital araçtır."

Sosyal medya yönetim panelimizi kullanarak Instagram, Twitter, Facebook, Linkedin, Whatsapp, Youtube, Google My Business ve Pinterest hesaplarınızı tek bir noktadan yönetebilir; toplu gönderi, içerik planlama, tekrarlı paylaşım ve gönderi otomasyonu özelliklerinden limitsiz olarak faydalanabilirsiniz.

MULTİ Tarife: Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin, Pinterest, Youtube, Google My Business ve Whatsapp üzerinden toplam 30 adet hesap tanımlama, çoklu hesap yönetimi, gönderi planlama ve tekrarlı paylaşım gibi özellikleri içeren en kapsamlı tarifemizdir.

- Dijital Panelim’e erişmek için buraya, sunulan tarife içeriklerine erişmek için buraya tıklayabilirsiniz.

- Dijital Panelim tarife özellikleri, fiyatlar ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- MULTİ Tarife için aylık veya yıllık ödeme seçeneklerinden birisini tercih edebilirsiniz.

- İndirim kodlarımız sadece yıllık tarife ödemeleri için geçerlidir.

- Tarife fiyatlarımıza KDV dahildir.

1

Tek Tıkla Hesaplarınızı Ekleyin

"Sosyal medya hesaplarınızı tek bir panel üzerinden yönetebilirsiniz."

Dijital Panelim Instagram, Twitter, Facebook, Linkedin, Whatsapp, Youtube, Google My Business ve Pinterest kanalları üzerinden oluşturulan bütün hesaplar ile uyum içinde çalışır. Panelinize dilediğiniz miktarda sosyal medya hesabı ekleyip yönetebilirsiniz. Her bir gönderi için farklı medya kanalları üzerinden tek tek uğraşarak paylaşım yapmaktansa, bütün sosyal ağlar üzerinden paylaşılacak gönderilerinizi tek bir seferde planlayabilirsiniz.

2

Paylaşımlarınızı Planlayın

"Gönderilerinizi doğru zamanda paylaşarak daha çok etkileşim alırsınız."

Gönderilerinizi önceden planlamak size hem zaman kazandırır, hem de paylaşımlardan alacağınız verimi ciddi oranda arttıracaktır. Tek seferde oluşturacağınız bir gönderiyi aynı anda Instagram, Twitter, Facebook, Linkedin, Whatsapp, Youtube, Google My Business ve Pinterest hesaplarınız üzerinden paylaşılmak üzere planlayabilirsiniz. Güçlü otomasyon altyapımız sayesinde planlanan gönderileriniz tam istediğiniz zamanda, otomatik olarak paylaşılacaktır.

3

Rahatlayın ve Keyfinize Bakın

"Paylaşımlarınız yayınlanırken siz diğer işlerinizle ilgilenebilirsiniz."

Sosyal medya gönderilerinizi düzenli bir şekilde paylaşabilmek adına, gerektiğinden fazla zaman harcamayın. Otomasyon sistemimizi kullanarak tek seferlik gönderiler planlayabileceğiniz gibi, tekrarlı paylaşımlar oluşturmakta mümkündür. Planladığınız bütün gönderiler, seçtiğiniz sosyal medya kanalları üzerinden otomatik olarak paylaşılırken siz tatile çıkabilir veya uzun süredir ertelemek zorunda kaldığınız diğer bütün önemli işlerinize zaman ayırabilirsiniz. 

4

Performans Raporuna Göz Atın

"Performans raporlama özelliği sayesinde, sosyal ağlardaki etkinliğinizi görüntüleyebilirsiniz."

Sosyal medya gönderilerinizin hangi sosyal ağlar üzerinden ve hangi sıklıkta paylaşıldığını gösteren 30 günlük raporlama verilerine dilediğiniz zaman paneliniz üzerinden erişebilirsiniz. Böylece önceden planladığınız bütün gönderilerin sosyal medya takipçilerinize ulaşıp ulaşmadığını görüntüleyebilir, son 30 günde hangi hesaplar üzerinden, hangi paylaşım formatında kaç adet gönderi yayınlandığı gibi detaylı sosyal ağ raporlama bilgilerine tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Dijital Panelim

Bu ürün/hizmet ile ilgili bağlantıyı görmek için Akıllı KOBİ'ye üye olabilirsiniz veya üye girişi yapabilirsiniz.

Diğer Sosyal Medya Ürünleri Çözümleri

Akıllı Kobi

Diğer Bilgi ve İletişim Çözümleri

Akıllı Kobi