Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

NetAkıl Bilişim Eğitim ve Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

NetAkıl, yenilikçi fikirleri ile SaaS (hizmet olarak yazılım) yaklaşımında, bulut bilişim üzerinde çalışan, uluslararası seviyede web uygulama ve servis yazılımları üreten, idealist bir yazılım firmasıdır. NetAkıl, yazılım ihracatı yapan az sayıdaki bulut bilişim ve SaaS yaklaşımına sahip yazılım üreten Türkiye’deki ilk firmalardan biridir.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

logvrp - Filo Rota Planlama ve Optimizasyon Yazılımı

logvrp araç rota planlama ve rota optimizasyon yazılımı; araç filosunun dağıtım, sevkiyat, toplama ve hizmet işlerini, en az maliyetli, en kısa mesafeli olacak şekilde; siparişleri, işleri, hizmetleri, rotaları ve filodaki her bir aracın görevlerini zaman takvimi ile optimum şekilde planlayan web uygulaması ve web servisidir. logvrp araç rota planlama ve rota optimizasyon yazılımı, bir ya da birden çok depodan farklı yüzlerce lokasyona dağıtım işlemini optimum maliyet ve zamanla yapılmasını sağlayacak filo planlama ve rota optimizasyon hesaplamasını harita tabanlı olarak gerçekleştirir. Maliyet, toplam yakıt, kaynak ve zaman tasarrufu sağlar. Dünyada 50'den fazla ülkeden kullanıcı için 2012 yılından bu yana ticari olarak hizmet vermektedir. Dünyada alanındaki ilk bulut ve web tabanlı yazılımlardan biridir.

NETAKIL Kurumsal Yönetim Yazılımı

Şirketin, satış-pazarlama, projelendirme, imalat-üretim, depolama-stok, sevkiyat gibi tüm departmanlarını ve bunların proseslerini ortak platformda süreçler ile uyumlu yönetilebilmesini, izlenebilmesini, kontrol altına alınmasını sağlayan, web ve mobil yazılımlardan oluşan, bulutta çalışabilen 3. parti yazılımlara entegrasyona açık olan, bütünleşik ERP, CRM, HRM yazılımıdır. Klasik masaüstü ve kapalı kutu entegrasyona kapalı ERP yazılımlarından farklı olarak tamamen web tabanlı ve akıll mobil tablet ve telefonlar ile imalat-üretim, depo-stok, sevkiyat gibi süreçleri yönetebilen bir yazılımdır. Diğer yazılımlara göre daha pratik ve kullanışlı, günümüzün yeni teknolojileri ve iş süreçleri yaklaşımı baz alınarak geliştirilmiştir.