Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Oversem Medya Bilişim Teknolojileri Reklam San. Tic. Ltd. Tşi

360 derece hizmet veren Destex Digital, 25 kişilik deneyimli, profesyonel ve sertifikalı uzman ekibin çalıştığı bir şirket haline gelmiştir. Sizin için en doğru ve özel dijital reklam çözümleri üretir, hayata geçirir ve kampanyanızın pazarlama hedeflerine ulaşabilmesi için gerekli tavsiye, öneri ve optimizasyon süreçlerini yönetir.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya reklamları, hedef kitlenizle bağlantı kurmanın en hızlı ve en etkili yollarından biridir. Son derece kişiselleştirilmiş ve alakalı içerik sunmak için kullanıcıların sosyal medyada paylaştığı tüm verileri kullanır, bu da dönüşüm fırsatlarını genişletir ve markanızı daha fazla potansiyel müşteriye tanıtır.Sosyal medya reklamları, düşük maliyetlerle farklı işletme hedeflerini karşılayabilmemiz için sosyal medyada belirli kampanyalar oluşturmamızı sağlayan oldukça karlı ve çok yönlü bir reklam kanalıdır. Destex Digital olarak alanında uzman ekibimizle iletişime geçip reklamlardan maksimum performans sağlamak için ilk adımı atabilirsiniz.

Google Reklamları

Destex Digital Google'dan toplamda 7 ödül alan Google Premier İş Ortağı ajansıdır. Premier iş ortakları Arama, Mobil, Video, Görüntülü Reklamlar, Alışveriş Reklamları, Google Analytics IQ, Mobil Siteler ve Dijital Satış olmak üzere 8 alanda uzmanlık kazanabiliyor. Destex Digital tüm uzmanlıklara sahip sayılı ajanslar arasındadır.

SEO

SEO Ajansı arayışında iseniz Destex Digital olarak 9 yıllık tecrübemiz ile sizlere de çözüm ortağı olmaktan memnuniyet duyarız. Ajansımız ile ilgili detaylı bilgi için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret edin.

Analiz ve Raporlama

Destex Digital optimum seviyede topladığı verileri net bir şekilde raporlayıp bilgi – tecrübe ve yaptığı analizler ile ölçümlediği kullanıcı davranışları sonucunda size en doğru stratejiyi sunarak kullanıcıların web sitenizde veya mobil uygulamanızda daha fazla zaman geçirmesine, dönüşümlerinizi arttırmanıza, kaybettiğiniz müşterilerinizi geri kazanmanıza, yatırım getirinizi arttırarak işinizi büyütmenize yardımcı olur.