Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Posta Güvercini İletişim ve Bilişim Hizmetleri Ltd Şti

Mesajlaşma çözümleri sunan Posta Güvercini, Türkiye’nin en eski toplu SMS markası olmasının yanı sıra en çok müşteriye hizmet veren mesajlaşma servisidir. Excel üzerinden dünyada ilk SMS gönderimi ve App Store’lardaki dünyadaki ilk toplu SMS uygulaması olma özelliğini taşımaktadır. Posta Güvercini, günümüzde 4 ülkedeki ofisleri ve global GSM operatörleri iş birliğinde dünya çapında hizmet vermektedir.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Global Toplu SMS

Posta Güvercini ile dünyanın her noktasındaki müşterilerinize saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin en eski toplu SMS markası olmasının yanı sıra Posta Güvercini, global iş birlikleri sayesinde sadece Türkiye’de değil dünyanın her noktasına kurumsal toplu SMS gönderim servisi sunar. Tüm dünya SMS’lerini gönderdiği müşterileri arasında Türk Hava Yolları, İş Bankası, Arçelik, LC Waikiki, Defacto gibi ülkemizin global markaları yer alır. Dünyanın en büyük markalarından Microsoft, Binance, Google gibi firmaların Türkiye’deki bölgesel partnerliğini üstlenmiştir.

Yurt İçi Toplu SMS

Yüksek kapasiteli ve hızlı toplu SMS gönderimleriniz için Posta Güvercini her zaman her yerde sizinle! Posta Güvercini, 2003 yılından bu yana 15.000’den fazla kuruma çözüm sağlıyor. Yurt içi toplu SMS’te saatte 6.000.000 gönderim kapasitesine sahip Posta Güvercini, kurumsal binlerce referansının yanı sıra global iş birlikleriyle kaliteli SMS hizmeti sunar. Toplu SMS servisi masaüstü, mobil, Excel üzerinden ve API entegrasyonu ile çeşitli platformlardan kullanım kolaylığı sağlar.