Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Sibertime Teknoloji ve Bilgi Güvenliği Hizmetleri Ldt. Şti

Şirketlerin BT altyapıları, kurumsal uygulamaları, verileri ve süreçlerinin güvenliğinin sağlanması için farklı sektörlerdeki edinmiş olduğu tecrübesini, müşterilerine bilgi ve siber güvenlik hizmetlerini yerel ve global bilgi güvenliği mevzuat ve standartlarına uyumlu bir şekilde sunarak, şirketlerin baştan sona güvenli olması amaçlanmaktadır.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Kişisel Veri ve Yönetişim

Kurumsal ve kişisel veri güvenliği süreçlerinin uçtan uca yönetilmesi için geliştirilmiş bir Yönetişim, Risk ve Uyum (GRC) yazılımıdır. Bu yazılım ile Kurumsal Risk Yönetimi, Doküman Yönetimi, Aksiyon Takip, İç Denetim ve İç Kontrol Süreçleri, Kişisel Veri ve Varlık Envanteri, İmha Yönetimi, Talep Yönetimi, Bilgi Güvenliği İhlal Yönetimi gibi süreçlerini takip ve yönetme becerisini elde edilmektedir.

Siber Güvenlik Yönetişimi

Siber Güvenlik Yönetişim Hizmetimiz ile Sibertime Teknoloji olarak siz değerli Müşterilerimize bilgi güvenliği teknolojileri güvenliğini sürdürebilir olarak sunmayı amaçlamaktayız. Şirketinizin uçtan uca kurumsal ve kişisel veri güvenliğinin sağlanması için uluslararası kabul görmüş bilgi güvenliği ve siber güvenlik disiplinlerini gözeterek teknoloji, uygulama ve süreç katmanlarındaki siber güvenlik risklerini sürdürebilir bir yapı ile yönetmek için uzman ve deneyimli kadromuz ile hizmetinizdeyiz.