Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Sopyo Yazılım - Pazaryeri Entegrasyonu

Sopyo'nun sunduğu hizmetler: Tüm pazaryerlerine hem tekil hemde seçenekli ürünlerinizi bir kaç tıkla yükleyebilirsiniz. Tüm pazaryerlerinden gelen siparişlerinizi tek ekrandan yönetebilirsiniz. Aras, Yurtiçi, Sürat ve Mng kargo entegrasyonlarımız bulunmaktadır. Kargo barkodlarınızı toplu bir şekilde yazdırabilirsiniz. Otomatik stok senkronizasyonu sayesinde bir satış kanalından gelen stok değişiminiz diğer satış kanallarınıza da aktarılır.
Sopyo Yazılım - Pazaryeri Entegrasyonu
Sopyo Yazılım - Pazaryeri Entegrasyonu
Sopyo Yazılım - Pazaryeri Entegrasyonu
Sopyo Yazılım - Pazaryeri Entegrasyonu
Sopyo Yazılım - Pazaryeri Entegrasyonu

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Pazaryeri Entegrasyonları

Akakçe, Çiçeksepeti, Gittigidiyor, Hepsiburada, N11, Trendyol ve Pttavm gibi pazaryerlerinde aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz. - Ürün yükleme, - Seçenekli ürün yükleme, - Toplu ürün yükleme, - Otomatik stok senkronizasyonu, - Toplu fiyat yönetimi, - Sipariş yönetimi, - Kargo barkodu yazdırma, - Fatura yazdırma.

E-ticaret Entegrasyonları

IdeaSoft, Shopify, Ticimax, Wix, Opencart ve Woocommerce gibi e-ticaret sitelerinizde aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz. - Ürün yükleme, - Seçenekli ürün yükleme, - Toplu ürün yükleme, - Otomatik stok senkronizasyonu, - Toplu fiyat yönetimi, - Sipariş yönetimi, - Kargo barkodu yazdırma, - Fatura yazdırma. Ayrıca pazaryerlerindeki tüm satışlarınızı e-ticaret siteniz ile senkronize ediyoruz.

Kargo Entegrasyonları

Aras Kargo, Sürat Kargo, Mng Kargo ve Yurtiçi Kargo entegrasyonlarımız ile hem pazaryerlerinden hemde e-ticaret sitenizden gelen siparişleri kendi kargo anlaşmanız ile göndermenizi sağlıyoruz.

E-fatura Entegrasyonu

Hem pazaryerlerinden hem de e-ticaret sitenizden gelen siparişlerin e-fatura ve e-arşiv faturalarınızı tek bir panel üzerinden gönderebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Ürünlerimiz

Akıllı Kobi
Sopyo

İşletmelerin tüm e-ticaret operasyonlarını gerçek zamanlı olarak tek bir ekran üzerinden yönetmelerini sağlayan, e-ticaret karar destek mekanizmala...

Daha fazla bilgi

Bu Alanda Faaliyet Gösteren Diğer Firmalar

Akıllı Kobi