Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

T PROJE MÜHENDİSLİK DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Firmamız, sistem odaları, teknik odalar ve saha kabinleri vb. gibi değerli tüm ortamların ortam denetleme işi ve soğuk zincir, soğuk hava deposu, aşı dolapları, ilaç, gıda ve lojistik depoları vb. gibi ortamların sıcaklık nem değerlerini takip eden ve izleyen donanımların ve yazılımlarının tasarımcısı ve üreticisi olarak faaliyet göstermekteyiz.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Ortam denetleme ve izleme sistemleri, Sıcaklık/nem takip ve izleme sistemleri

Firmamız; TSENS ortam denetleme ve uzaktan izleme, MEDICASENS sıcaklık-nem takip ve uzaktan izleme, klima kontrol ve eş yaşlandırma donanımlarının ve WEBMANAGER DCIM veri merkezi yönetim ve izleme yazılımının tasarımcısı ve üreticisi olarak 16 yıldır faaliyet göstermektedir. Ortam denetleme, sıcaklık-nem takip ve uzaktan izleme sistemleri, ip kameralar, web ara yüzlü aktif cihazlar (switch, router, firewall, sunucu, access point vb.), IP PDU’lar, hassas kontrollü klimalar, kesintisiz güç kaynakları, akü takip sistemleri, jeneratörler, enerji izleme analizörleri, parmak izi ve kartlı geçiş sistemleri, yüz tanıma sistemleri merkezi olarak izlenebilmekte ve yönetilebilmektedir. Ürünler beraber WEBMANAGER DCIM veri merkezi yönetim ve izleme yazılımı ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Ürünlerimiz

Akıllı Kobi
Ortam denetleme ve izleme sistemleri, Sıcaklık/nem takip ve izleme sistemleri

Firmamız; TSENS ortam denetleme ve uzaktan izleme, MEDICASENS sıcaklık-nem takip ve uzaktan izleme, klima kontrol ve eş yaşlandırma donanımlarının...

Daha fazla bilgi

Bu Alanda Faaliyet Gösteren Diğer Firmalar

Akıllı Kobi