Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Tedarikçinim Bilişim Hizmetleri

Dijital Satın Alma İşlemlerinizde Yepyeni Bir Dönem Başlıyor... Pratik kullanım kolaylığı ile verimliliğinizi arttırmak mı istiyorsunuz ? Maliyetlerinizi düşürüp satışlarınızı yükseltmek mi istiyorsunuz ? Hızlı, şeffaf ve güvenli e-ihale & e-satınalma da bize katılın! Süreçlerinizi yönetmeniz için Tedarikcinim.com yanınızda…
Tedarikçinim Bilişim Hizmetleri
Tedarikçinim Bilişim Hizmetleri
Tedarikçinim Bilişim Hizmetleri

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Ürün temin etme ve maliyet karlılığı

Üretici firmaların/fabrikaların satın alma işlemlerinde ürün/hizmet arayışında alternatif tedarikçi firmalar sunarak zaman - maliyet ve iş yükünde katma değer sunmayı hedeflemekteyiz.

Hızlı ve doğru alım & satım

Firmaların üyelik esnasında firmasının satış yaptığı kalemleri seçerek ürün gruplarına göre ayrışacaktır. İhaleci(satın alma departmanı) ihtiyaç duyduğu ürün/hizmeti listeleyip ihaleye çıktığında ütün gruplarına göre tedarikçi firmalar ile eşleşerek lokasyon sınırlaması olmadan ihtiyaçlarını en uygun maliyetle alabilmelerine olanak sağlayacaktır.

Sınırsız ihale ve teklif verebilme

Firmalarda İhaleci modülü üyeliği ücretsiz ve sınırsız ihale açabilecektir. Tedarikçi firmalarda ise yıllık üyelik ücreti ve sınırsız teklif verebilecektir.

Tedarikcinim Com

Tüm satınalma ve tekliflerinizi kontrol edip iş yükünüzü azaltmak için tek adresiniz www.tedarikcinim.com

Bu Alanda Faaliyet Gösteren Diğer Firmalar

Akıllı Kobi