Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Tekimed Bilgi İşlem Hizmetleri Ltd. Şti.

Tekimed; 1989 yılından beri faaliyet göstermekte olup Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Telesağlık, Sağlık Asistans ve Evde Bakım çözümlerinin yanında, tüm sektörler için internet ve mobil tabanlı özel yazılım geliştirme ve danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır. Çözümlerinin ve yazılımlarının verimli, sorunsuz ve kolay kullanımı için bakım ve destek hizmetleri ile müşterilerinin sürekli olarak yanındadır.
Tekimed Bilgi İşlem Hizmetleri Ltd. Şti.
Tekimed Bilgi İşlem Hizmetleri Ltd. Şti.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP)

1989 yılından günümüze kadar elde ettiğimiz deneyim ve tamamen kendi olanaklarımızla geliştirerek sahip olduğumuz, çok şirket-çok kullanıcı-çok döviz fonksiyonlarına ve modüler yapıya sahip gotech ERP isimli uygulamamız ile üretip-satan ve/veya alıp-satan işletmelerin tüm iş süreçlerini otomatize ediyoruz.

Telesağlık

Kişilerin tüm sağlık kayıtlarının tutulmasını, tansiyon-şeker-kandaki oksijen-ağırlık ve vücut kitle indeksi-solunum sayısı-ateş gibi yaşamsal değerlerin ölçüm cihazlarından otomatik olarak alınarak kaydedilmesini, kronik hastalık takibi yapılmasını sağlayan internet-web-mobil tabanlı çözüm ve platform sunmaktayız.

Sağlık Asistans ve Evde Bakım

Sağlık asistans ve evde bakım hizmeti veren firmaların tüm iş süreçlerinin ve ihtiyaçlarının giderilmesini sağlayan internet ve mobil tabanlı çözüm ve platform sunuyoruz. Bu firmalar hizmetlerini bireylere verebildiği gibi kurumlarla anlaşarak onların çalışanlarına da verebilirler.

Özel Yazılım Çözümleri ve Hizmetleri

Yazılım (Uygulama) geliştirme hizmetleri Tekimed’in kurulduğu 1989 yılından bugüne kadar süregelen en temel işi ve hizmetidir. 1989 yılından bugüne kadar kazandığımız deneyim, tecrübe ve birikimimiz ile orta boy sistemler, istemci-sunucu mimariler, web ve mobil tabanlı sistemler için çok çeşitli konularda yazılımlar/uygulamalar ürettik ve bundan sonra da üretmeye hazırız ve devam ediyoruz.

Destek ve Bakım

Sahip olduğumuz Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Telesağlık, Sağlık Asistans ve Evde Bakım çözümleri ve kuruluşlara özel olarak geliştirdiğimiz tüm yazılımlar için sürekli destek ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Bu sayede, tüm bu çözümlerin ve yazılımların verimli ve sürekli kullanımını sağlıyoruz.

Danışmanlık

Rekabetin çok yoğun olarak yaşandığı günümüzde bilgi teknolojilerinden daha fazla yararlanmak gerekmektedir. Bilgi teknolojilerinin bir parçası olan yazılımların maksimum esnekliğe sahip olması, firmaların iş süreçlerine ve organizasyon yapılarına uyum sağlaması, onlara değer katması ve pazarın dinamiklerine ve değişimlerine de cevap verebilecek kıvraklıkta olması gerekmektedir. Tüm bunların yanı sıra, işletmelerin iş süreçlerinin ve organizasyon yapılarının da gözden geçirilerek iyileştirilmesi ve en uygun şekliyle yeni düzene aktarılması gerekmektedir. Yani diğer bir ifadeyle tek başına yazılım veya tek başına süreç ve organizasyon iyileştirilmesi yeterli olmamakta, “komple çözüm” yaklaşımı ve metodunu uygulamak kaçınılmaz olmaktadır. Danışmanlık hizmetlerimiz tamamen bu yaklaşımla sunulmaktadır.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz