Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Token Finansal Teknolojiler Anonim Şirketi

Token Finansal Teknolojiler olarak, kârlı ve verimli iş yönetimi sağlayan ödeme sistemleri geliştiriyoruz. Beko gücü ve Koç güvencesiyle ölçeği fark etmeksizin tüm işletmelere eşit koşullar sağlıyor ve büyümelerini destekleyecek hizmetler sunuyoruz. Türkiye'nin her bir köşesinde aktif olarak kullanılan 680 binden fazla ödeme cihazı ile, Türkiye'nin lider ödeme sistemleri platform sağlayıcıyız. Her gün bu cihazlar üzerinden geçen 4 milyona yakın işlemi, bulut tabanlı sistemimiz ve sahip olduğumuz Türkiye'nin en büyük TSM merkezi ile güvenle yönetiyoruz.
Token Finansal Teknolojiler Anonim Şirketi
Token Finansal Teknolojiler Anonim Şirketi
Token Finansal Teknolojiler Anonim Şirketi

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Ödeme Sistemleri

Token Finansal Teknolojiler olarak, en son teknolojileri kullanarak Yazarkasa POS ve Android POS cihazları geliştiriyoruz. Sahada aktif olarak kullanılan 680 binden fazla Yazarkasa POS cihazı ile, Türkiye'nin lider ödeme sistemleri sağlayıcıyısız. Her gün bu cihazlar üzerinden geçen 4 milyona yakın işlemi güvenle yürütüyoruz.

Galeri

Dünyadaki teknolojileri yakından takip ederek, Fintech sektöründe öncü olabilecek çözümler geliştirmek için çalışıyoruz.