Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Token Finansal Teknolojiler Anonim Şirketi

2018 yılında kurulan ve Koç Holding bünyesinde hizmet veren Token Finansal Teknolojiler, sahadaki 850 binden fazla fiziksel ödeme cihazı ve yüksek pazar payıyla sektöre liderlik ederken, TokenFlex markasıyla dijital yemek kartı ve kurumsal hediye kartı, Ödero markasıyla sanal POS ve kart saklama gibi dijital çözümler sunuyor.
Token Finansal Teknolojiler Anonim Şirketi
Token Finansal Teknolojiler Anonim Şirketi
Token Finansal Teknolojiler Anonim Şirketi
Token Finansal Teknolojiler Anonim Şirketi

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Yeni Nesil Ödeme Cihazları

Türkiye’nin lider ödeme sistemi platform sağlayıcısı olarak, Beko markalı ödeme cihazlarını Token yazılım gücüyle birleştiriyoruz. Sahada aktif olarak kullanılan 850 bin ödeme cihazımızla, perakende, hizmet ve akaryakıt gibi birçok sektöre hizmet veriyor, ödemelerini güvenle almasını sağlıyoruz.

Hayatınızı Kolaylaştıran Teknolojisiyle: TokenFlex

Koç Topluluğu’nun finansal teknolojiler alanındaki temsilcisi Token’ın yeni nesil ödeme çözümleri markası TokenFlex, yemek kartı ve hediye kartı ürünleriyle kurumsal firmaların çalışanlarına sundukları yan faydalarda vergi avantajı ve operasyonel kolaylık sağlarken, çalışanların da yan haklarını dijitalde hızlı ve kolayca kullanabilmelerine olanak tanıyor.

Yeni dünyanın beklentilerine uygun şekilde, akıllı telefona indirilebilecek bir uygulama aracılığıyla kolaylıkla kullanılabilen TokenFlex sayesinde, cüzdanda kart taşıma zorunluluğu ortadan kalkıyor. QR kod ya da NFC ile ödeme yapabilen TokenFlex ile sadece cep telefonu POS cihazına ya da mobil cihaza yaklaştırılarak ödeme saniyeler içerisinde tamamlanıyor.

Kullanıcı deneyimi dijitalleşerek hız kazanırken, TokenFlex üyesi iş yerleri ve TokenFlex kullanan kurumsal firmalar da sözleşme ve imza süreçlerinden raporlamaya kadar dijitalleşmenin kolaylığını yaşıyor.

Güvenli Online Ödeme Çözümleri: Ödero

Sanal POS, Link ile Ödeme, Kart Saklama, Alışveriş Kredisi ve Pazaryeri gibi ürün ve hizmetleri ile Ödero, işinizin ihtiyacına en uygun ödeme çözümünü sunarak ödemelerinizi güvenle almanızı sağlar. Her banka ile tek tek anlaşmanıza gerek kalmadan, tüm ödeme süreçlerinizi tek bir platformdan yönetebileceğiniz Ödero ile hemen tanışın!

Galeri

Dünyadaki teknolojileri yakından takip ederek, Fintech sektöründe öncü olabilecek çözümler geliştirmek için çalışıyoruz.