Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

WORKLAB YAZILIM LİMİTED ŞİRKETİ

Worklab Yazılım Limited Şirketi, kurumsal web sitesi ve e-ticaret web sitesi oluşturma ürünleriyle kaliteli, gelişmiş ve yenilikçi yazılımlar sunan bir teknoloji şirketidir. Uzman ekibi ile e-ticaret yazılımı ve web sitesi yazılımının ihracatı için AR-GE çalışmaları gerçekleştirmektedir.
WORKLAB YAZILIM LİMİTED ŞİRKETİ
WORKLAB YAZILIM LİMİTED ŞİRKETİ

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Kurumsal Web Sitesi

Uzun yıllardır yüzlerce kurumsal web sitesine hizmet veriyoruz. Web sitesi kurmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahip benzersiz bir platform. Yapımı haftalar, aylar süren web siteleri yerine kurumsal web sitesinde ihtiyaç duyulan her şeyi önceden hazırlıyoruz. Alan adı, hosting, veritabanı, güvenlik, yedekleme, tasarım ve yazılım gibi tüm teknik işlemler bizim tarafımızdan sağlanarak saniyeler içerisinde web siteniz ve e-mailleriniz aktif olmaktadır. Bu sayede müşterilerimize hem zamandan hem de paradan tasarruf ettiriyoruz.

E-Ticaret Web Sitesi

İşinizi internete taşıyarak dünyaya açılmanızı sağlıyoruz. Kobilerin dijitalleşmelerini sağlayan e-ticaret altyapı sağlayıcısıyız. Yazılımı hazır, tasarımı hazır, sanal pos altyapısı hazır e-ticaret sistemi sağlıyoruz. Alan adı, hosting, veritabanı, güvenlik, yedekleme, tasarım ve yazılım gibi tüm teknik işlemler firmamız tarafından sağlanarak saniyeler içerisinde e-ticaret sitelerini aktif ediyoruz. Bu sayede müşterilerimize hem zamandan hem de paradan tasarruf ettiriyoruz.

E-Ticaret ve Kurumsal Projelerimizden Örnekler